Yeni Call of Duty: Vanguard'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yeni Call of Duty: Vanguard'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

İçerik oluşturucular, Call of Duty: Vanguard için muhtemelen yaklaşan nişancının yerlerini açıklayan teaserlar almaya başladı.

Call of Duty içerik yaratıcıları ve etkileyicileri, yaklaşmakta olan Warzone tanıtımından önce WW2 ayarını ortaya çıkaran yeni Vanguard tanıtımlarını almaya başladı.

Warzone ve Cold War Sezon 5'in lansmanı ile Call of Duty 2021 söylenti değirmeni tüm hızıyla devam ediyor. Başlık, Vanguard, sanat eseri, özel sürümler ve bir Açık Beta, resmi açıklamadan önce sızdırıldı.

Tüm işaretler, Black Ops Cold War'un 2020'deki açıklamasına benzer şekilde, ifşanın Warzone içinde olduğuna işaret ediyor. Şimdi, sızdırılan ifşa tarihine bir haftadan kısa bir süre kala, içerik oluşturucular ve etkileyiciler küçük teaser videoları alıyor.

Call of Duty: Vanguard'ın 19 Ağustos'ta ortaya çıkması bekleniyor ve Sledgehammer Games, CoD içerik oluşturucularına çeşitli teaser'lar gönderilerek heyecan trenini çoktan başlattı.

Dünyanın dört bir yanındaki içerik yaratıcıları, tüm tanıtımları aldı ve yayınladı, bu da İkinci Dünya Savaşı'nın dört cephesinin de oyunun bir parçası olduğunu doğruladı.

Videonun başlığı, Fransa, Almanya ve Hollanda da dahil olmak üzere Avrupa'nın kuzeyini ve batısını kapsayan 2. Dünya Savaşı sahnesi olan "Batı Cephesi".

Oyuncuların hemen fark ettiği bir şey, Modern Warfare'in Task Force 141'ine benzeyen bir rozet. Ancak bunun yerine, "Task Force Vanguard" yazıyor gibi görünüyor.

Bu dört fragman daha sonra birleştirildi ve 16 Ağustos'ta Call of Duty: Vanguard için aşağıda bulabileceğiniz resmi tanıtım fragmanı şeklinde resmi olarak yayınlandı:

Fragman

https://youtu.be/GYeaKjAahjA

Bu tanıtım fragmanı ayrıca oyuncuların Call of Duty serisinin bir sonraki girişi için resmi açıklamayı 19 Ağustos'ta Battle of Verdansk Warzone etkinliği sırasında görebileceklerini doğruladı.

İlk beş saniyelik video, bir ormanda, Alman malı miğferler, el bombaları ve Almanca 'dikkat' yazan bir levha ile geçiyor. Ayrıca, 1944'te Normandiya çıkartmasından sonra Fransa'da gerçekleşen Merville Silah Bataryası Savaşı'nı anlatan 10 kilometre uzaklıkta olan 'Merville' için bir işaret de var.

Bu teaser henüz pek bir şey açıklamasa da, daha fazla teaser düştüğünde daha fazla ayrıntı ve konum almamız muhtemel.

Oyuncular ayrıca, kazanan takımın gazdan kaçmak için bir helikoptere zeplinle binerken görüldüğü Warzone maçları için oyun sonu sinemasında Vanguard için yeni bir teaser görmeye başladılar.

Teaser, kazanan takımın son üyesinin sadece vurulmak ve ölüme düşmek için halatla helikoptere girmeye başladığını gösteriyor. Ardından kamera, İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma bir kadın keskin nişancıyı, siperin arkasından bir keskin nişancı tüfeği fırlatırken gösteriyor.

Önümüzdeki haftalarda Call of Duty: Vanguard ile ilgili daha pek çok teaser yayınlanacağından emin olabilirsiniz, bu yüzden en yenileri için burayı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.