Xbox Türkiye, kontrolcü ödüllü yeni bir yarışma başlattı

Xbox Türkiye, kontrolcü ödüllü yeni bir yarışma başlattı

Microsoft tarafından global alanda satışa sunmuş olduğu yeni nesil Xbox, Türkiye sınırları içerisinde de kısa zaman içerisinde dahil olurken özellikle kullanıcıların memnunluk duyacağı yeni bir açıklama geldi. Yaratıcılığınızı görebileceğiniz ve hayal gücü sınırlarınızı da genişletebilmenize en iyi şekilde yardımcı olacak yeni bir yarışma da Xbox Türkiye tarafından başlatılmış oldu.

Yarışmaya katılacak olan kişilerinde yapması gerekenler son derece basit. Buna göre Xbox One kontrolcüsünün ön planda tutulduğu yaratıcı bir görsel hazırlayarak yarışma da yerinizi almanız isteniyor. Kısaca görsel yeteneklerinizi göstermenize en iyi şekilde destek olacak Xbox Türkiye’yle yarışma içerisine dahil olacak ve tüm yeteneklerinizi de sergilemeye başlayacaksınız. Tabi ki görselliği hazırlayacak olan kişilerinde atlamaması gereken önemli bir konu var. Yaratıcı bir görsel hazırlamaya koyulan kişiler “#KontrolSende” ve “@xboxturkiye” etiketlerini de kullanmak zorunda olacak. Bu etiketleri son dönemlerin en yaygın kullanılan sosyal ağı olarak ön plana çıkan instagram da yapacak. İsteyen hemen herkes bu yarışmaya katılabilme şansına sahip olurken Xbox Türkiye’nin paylaşmış olduğu bazı görselleri de inceleyerek görsellerle birlikte hafızanızda yeni bir yaratıcı içerik ortaya çıkarabilirsiniz. Xbox One kontrolcüsü ödüllü yarışmanın ülkemizde çok fazla ses getirdiğini ve yarışmaya katılacak olan kişilerin de sabırsızlandığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. İnstagram da yukarı da belirtmiş olduğumuz etiketleri paylaşarak yarışmaya dahil olabileceksiniz. Daha önce paylaşılanlardan bazılarını sizin için seçtik, üzerlerine tıklayarak tam boy olarak görebilirsiniz.

[gallery link="file" columns="4" td_select_gallery_slide="slide" ids="12111,12112,12113,12114,12115,12116,12117,12118,12119,12120,12121" orderby="rand"]