Xbox One için E3 2015'te büyük bir güncelleme duyurulacak

Xbox One için E3 2015'te büyük bir güncelleme duyurulacak

Bir aydan kısa bir süre sonra gerçekleşecek E3 2015 fuarına hazırlanan Microsoft, fuarda Xbox One için gelecek büyük bir güncelleme duyuracaklarını açıkladı.

Microsoft, Xbox One için her ay yayımladığı güncellemeler ile ilgili bir açıklama yaptı. Microsoft, yaptığı açıklamada Xbox One'a gelecek güncellemeleri önceden test eden Xbox Preview üyelerinin Haziran ayı güncellemesini alacaklarını söyledi. Konsola çok fazla yenilik getirmeyecek olan bu yıl ki Haziran güncellemesi ile ilgili olarak Preview üyelerinin endişesini gidermek isteyen, Microsoft'un program müdürü Emily Hanson, Preview üyelerine özel forumda yaptığı açıklamada Xbox One için E3 2015 fuarında büyük bir duyuru yapacaklarını söyledi.

Xbox One'a Haziran ayında gelecek olan güncellemenin hafif olacağını belirten Hanson, E3 2015'te yapacakları büyük güncelleme duyurusuna hazırlandıklarını söyleyerek açıklamalarını sonlandırdı. E3 2015 fuarında tanıtılacak büyük Xbox One güncellemesi ile konsola ne gibi yenilikler geleceğini bekleyip hep birlikte göreceğiz.