Xbox Live Gold Mayıs Oyunları Açıklandı!

Xbox Live Gold Mayıs Oyunları Açıklandı!

Microsoft, Xbox Live Gold, Mayıs 2017 oyunlarını açıkladı. Gold üyeleri, 2'si Xbox One için diğer 2'si de Xbox 360 için toplamda 4 ücretsiz oyun alacaklar. Eğer Xbox One'niz varsa Xbox 360 oyunlarını da oynayabilirsiniz diye de hatırlatmak isterim.

xbox-gold

  • Giana Sisters: Twisted Dreams-Director's Cut: 1 Mayıs ile 31 Mayıs arasında ücretsiz. "Retro çağ platformu zorluğuyla görsel darbeyi ve sıkı kontrolleri içeren grafikleri bir araya getirmektedir. Gizemleri çözmek ve zorlu düşmanlar ve ustalarla savaşmak için dinamik olarak farklı iki dünya arasında şekil değiştirin."

xbox-gold

  • Lara Croft and The Temple of Osiris: 16 Mayıs ile 15 Haziran arasında ücretsiz. "Lara Croft and the Temple of Osiris, beğeniyle karşılanan Lara Croft and the Guardian of Light oyununun devamıdır. Bu yeni macera, Mısır çöllerinin derinliklerinde yatan Osiris Tapınağı'nda geçiyor. Lara Croft, tapınağa ulaşan ilk kişi olma umuduyla tapınağa varıyor; ancak hazine avcısı Carter Bell, ondan önce davranıyor. Her ikisi de Osiris'in Asası'nı arıyor; ama umduklarından fazlasıyla karşılaşıyorlar. Carter'in, tapınağa girerken gizemli Asa'yı yerinden almasıyla lanet harekete geçiyor ve kötü tanrı Set uyanıyor. Ancak asa, aynı zamanda Osiris'in oğlu Horus ile eşi Isis'i de uyandırıyor. Tarihi zindanlarından kurtulan Horus ile Isis, laneti ortadan kaldırabilecek ve Set'i durdurabilecek tek tanrı olan Osiris'i diriltmek için Lara ile Carter'e katılıyor. Lara ile arkadaşları, çöl kumları üzerinde tapınakları aşıyor, mistik tanrılarla ve yaratıklarla yüzleşiyor. Lara, dünyanın kaderini tehlikeye atan Set'in tüm insanlığı köleleştirmesini engellemek için Osiris'in parçalarını bulmak zorunda."

  • Star Wars: The Force Unleased II: 1 Mayıs ile 15 Mayıs arasında ücretsiz. "Darth Vader tarafından son kez ihanete uğrayan Starkiller kaçıyor ve gerçek kimliğini bulmak için yeni bir yolculuğa atılıyor. Öfkenizi serbest bırakın; düşmanlarınızı ezmek için iki ışın kılıcını ve yeni güç yeteneklerinizi kullanın. Gerçeği açığa çıkarın; ödüllü hikâyenin yeni oyununda epik bir Star Wars destanını yaşamaya devam edin."

  • LEGO Star Wars: The Complete Saga: 16 Mayıs ile 31 Mayıs arasında ücretsiz. "6 Star Wars filmlerini, yalnızca bir video oyununda oynayın! Güçlü 'Force Powers', yeni 'Power-up'lar ve yeni 'Challenge Mod'larıyla birlikte yeni karakterler, yeni seviyeler ve yeni oyun özellikleri ekleyin!"