WWE 2K22 Fragmanı Yayınlandı! WWE'den Oyunculara Müjdeli Haber!

WWE 2K22 Fragmanı Yayınlandı! WWE'den Oyunculara Müjdeli Haber!

WWE 2K22 artık satışa sunulmaya hazırlanıyor. Oyunun kaç TL'ye satılacağı ve nereden alınabileceği merak edildi. Üstelik oyuna daha önce kaldırılan bir mod da eklenecek. Pek çok sürprizle dolu WWE 2K22 oyunu, kullanıcıları sevindirecek.

WWE, son zamanlarda yayınladığı oyunların kalitesizliği nedeniyle çok eleştiri alıyordu. Grafik konusunda geride kalan ve oyunlarda pek çok hata barındıran şirket, yazılımsal düzenlemeye gitti ve artık daha kaliteli bir yapımla karşımıza çıkacak. Oyunun fragmanına bakıldığında grafiklerin eskisine nazaran daha kaliteli olduğu görülüyor. WWE'deki şovlar oyuna döküldüğünden beri büyük ilgi gördü. Bunun farkında olan şirket de yazılıma daha fazla ağırlık verme kararı aldı. Böylelikle geçmişte gelen eleştiriler artık unutulmaya yüz tutacak. Üstelik oyunla ilgili yeni bir mod müjdesi de verildi. Daha önce modlar arasından kaldırılan ve büyük tepki çeken bu gelişme, tersine çevriliyor. Peki WWE 2K22 ne zaman çıkacak? Ayrıca gelecek modun adı nedir?

WWE 2K22 Mart'ta Çıkacak!

WWE 2K22, Mart ayında kullanıma sunulacak. Oyunun gelmesiyle beraber pek çok kullanıcı yeni oyunu test etmek için gün sayıyor. Oyunla ilgili merak edilen sorular da bu sayede yanıt bulacak. Çünkü genel anlamda çok fazla teknik detaya değinilmedi. Hal böyle olunca fragmanı görenler büyük bir heyecana kapıldı. Bakalım eski hatalarından ders çıkaran bir şirketle mi karşılaşacağız? Aynı hataların devam etmesi durumunda oyunun ratingi iyice düşecek. Popülerliği düştükten sonra şirketin satışlarında düşüş yaşanabilir. Daha önce çıkış tarihi ertelenen oyun, bu sefer bir aksilik yaşanmazsa Mart ayında çıkacak.

wwe.jpg

GM Modu Geri Getirildi!

GM modunun gelmesi en çok oyuncuları sevindirdi. Bu modda kendinize bir karakter yaratarak onunla kariyer yapabiliyordunuz. Çeşitli anlaşmalar, başarılar ve elde edilen kemerler gibi pek çok detay yer alıyordu. Haliyle eğer bu oyunu oynayacaksanız GM modunu da denemenizi tavsiye ederiz. Sürpriz şekilde kaldırılan modun geri getirilmesi herkes açısından iyi oldu. Bu sayede pek çok kişi istediği şekilde oyun oynayabilecek. Çünkü oyuncular, genel olarak bir senaryo yaratarak hikayeye kendilerini dahil ediyor ve oyunu keyifli hale getiriyor. İnsanların hayal gücünü de olumlu anlamda etkileyecek bu mod, kullanıcıların gözbebeği konumundaydı.

WWE 2K22 Kaç TL Olacak?

WWE 2K22 için fiyat belirtilmiş değil. Ancak oyunun en kısa sürede fiyatlandırılması muhtemel. Steam platformu üzerinde satışa sunulması bekleniyor. Diğer dijital oyun satış platformlarında yer alır mı belirsiz. PlayStation Store üzerinde de yer alacağı biliniyor. Bu iki platform haricinde başka yerde dijital olarak satılması pek muhtemel değil gibi. Elbette bunu zaman gösterecek.

WWE 2K21 İptal Edilmişti

WWE 2K21'in iptal edilmesi büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Pandemiden etkilenen şirket, bir şekilde işleri yoluna sokmak için iptal kararı ile hayranlarını üzmüştü. Ancak uzun süren ayrılık yakın zaman sonra bitecek. 2022 versiyonunda çok daha fazla karakter ve seçenek yer alacak.