World of Warcraft Shadowlands Paketi Ertelendi

World of Warcraft Shadowlands Paketi Ertelendi

World of Warcraft oyunu için yeni bir eklenti paketi olarak duyurulan World of Warcraft Shadowlands için geri sayıma geçilmişti. Öyle ki geliştirici yeni paketin, 27 Ekim tarihinde yayınlanacağını söylemişti.

27 Ekim tarihi itibariyle oyuna erişim sağlayabilecek ve genişleme paketinin detaylarını da öğrenecektik. Tarihin yaklaşmasına yakın, oyunun yapımcısından bu konu hakkında bir açıklama geldi. Sayılı gün kalmışken yapımcı John Hight konu hakkında bir açıklama yaptı ve World of Warcraft Shadowlands ek paketinin ertelendiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Outlast Trials Hikayesi ve Çıkış Tarihi

World of Warcraft Shadowlands Paketi Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun sonuna ilişkin birkaç düzenleme yapılması ve bazı oyun özelliklerinin yeniden dengelenmesini sağlamak için geliştirme paketinde erteleme kararı alındığı söylendi. Erteleme kararının altında yatan nedenle bu şekilde sıralanırken, bir de müjde verildi.

Belki paket hemen çıkmayacak ama pakete bir ön hazırlık olacak olan yeni bir yama yayınlanacak. 13 Ekim tarihinde bu yamanın yayınlanacağını açıklayan yapımcıya göre, yenilenmiş olan karakterler ve yeni oyuncu deneyimi üzerine odaklanacak.

World of Warcraft Shadowlands

Oyuna 4 yeni bölge getirecek ve yeni bir hikayenin devam ettirileceği World of Warcraft Shadowlands ek paketinin ise yıl sonunda çıkış yapacağı söylendi. Tarih konusunda net bilgi vermek yerine konuyu biraz sürüncemede bırakmayı tercih eden John Hight, kesin çıkış tarihini daha sonra açıklayacaklarını da söyledi.

Ek paket için beklenti çok yüksek. Beklenti o kadar yüksek ki bu erteleme kararı sonrasında serinin hayranlarından çok fazla tepki gelmedi. Çünkü çıkış yapacak olan paketin buna değer bir paket olacağı düşünülüyor. Oyuna ilişkin yeni detayların da yıl sonuna kadar açıklanması olası.