Void Bastards ve Yooka-Laylee Bu Hafta Epic Games'de Ücretsiz

Void Bastards ve Yooka-Laylee Bu Hafta Epic Games'de Ücretsiz

Void Bastards ve Yooka-Laylee bu hafta Epic Games'de ücretsiz.

Epic Games Store'un en yeni bedavaları geldi ve bu sefer bağımsız Void Bastards ve Yooka-Laylee'yi de beraberinde getiren ikili bir promosyon talep edebilirsiniz. Bu ikili, geçen haftaki Rebel Galaxy teklifinin yerini aldı,

Blue Manchu tarafından geliştirilen Void Bastards, roguelike bir bükülme ile bilim kurgu birinci şahıs nişancı olarak geliyor. Sakinleriyle savaşırken kaynaklar için diğer gemileri işgal etmeye zorlanan bir uzay gemisinde rehidre edilmiş bir mahkum rolünü üstleniyorsunuz. Ölmek, ganimetinizi kaybetmek ve başka bir mahkumun sizin yerinizi alması için rehidre edilmesi anlamına gelir.

Void Bastards mağaza sayfası oyunu şu şekilde açıklıyor:

Birinci şahıs nişancılar hakkında bildiğiniz her şeyi unutun: Void Bastards sizden sadece silahınızı doğrultup ateş etmekle kalmayıp kontrolü de üstlenmenizi istiyor. Senin görevin paçavra Void Bastards'ı Sargasso Bulutsusu'ndan çıkarmak. Kararları siz verirsiniz: nereye gideceğiniz, ne yapacağınız ve kiminle savaşacağınız. Ve sonra bu stratejiyi garip ve korkunç düşmanlar karşısında uygulamalısınız.

https://youtu.be/sxhBQwnnXGQ

Bu haftaki bedava promosyonun diğer tarafında Yooka-Laylee var. Bu, eski Nadir geliştiricilerden oluşan bir stüdyo olan Playtonic'in açık dünya platform oyunudur. Başlık, sizi dünyadaki tüm kitapları saf kâra çevirmek isteyen "kurumsal bir sürüngen" olan Capital B'nin çabalarıyla savaşan bukalemun Yooka ve yarasa arkadaşı Laylee'nin yerine koyuyor.

Mağaza sayfasındaki oyun açıklaması şunları söylüyor:

Yooka-Laylee, Playtonic türünün gazilerinden yepyeni bir açık dünya platform oyunudur! Dost ikili Yooka ve Laylee destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfedin, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanışın ve bir kasa dolusu koleksiyonu toplayın!

https://youtu.be/ZycYt8stLUQ

İşte iki oyun için minimum sistem gereksinimleri:

ekran-goruntusu-2021-08-20-105532.jpg

Void Bastards ve Yooka-Laylee eşantiyonları, 26 Ağustos Perşembe gününe kadar Epic Games Store'da talep edilmek üzere satışa sunulacak. Automachef, çekiliş programında bir sonraki sırada.