Valve Steam Deck'in Çıkış Tarihi Açıklandı

Valve Steam Deck'in Çıkış Tarihi Açıklandı

Steam Deck'in çıkış tarihi belli oldu. İşte detaylar..

Valve'ın taşınabilir oyun PC'sine sahip olmak için sabırla bekleyen PC oyuncuları, şirket Steam Deck'i 25 Şubat 2022'de siparişe sunacağını açıkladığı için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak.

Şirket sadece merakla beklenen Steam Deck için sipariş almaya başlayacağını duyurmakla kalmadı, aynı zamanda donanımın sadece üç gün sonra, 28 Şubat 2022'de sevk edileceğini duyurdu.

Halihazırda bir Steam Deck rezerve etmiş olan kullanıcılar, lansman gününde cihazı satın almak için bir davetiye içeren bir e-posta alacaklardır. Steam Deck sipariş etmek için 72 saatleri olacak; aksi takdirde davet, bekleme listesindeki birine iletilecektir.

Ek olarak, yalnızca orijinal olarak rezerve ettiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz, bu nedenle fikrinizi değiştirdiyseniz ve daha ucuz veya daha pahalı bir modele gitmek istediğinize karar verdiyseniz, sıradaki yerinizi kaybetmeden bu yapılmaz ise ve bekleme listesinde baştan başlayacak

Rezervasyon için harcadığınız para, Steam Destesinin son satın alma fiyatına uygulanacaktır, böylece boşa harcanmayacaktır. Ancak ilk 72 saat içinde sipariş verilmez ise Valve, yatırdığınız paranın ne olacağını söylemedi.