Valorant'ın Yeni Haritası Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

Valorant'ın Yeni Haritası Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

Valorant'ın yeni haritası oyunun kurallarını değiştiriyor. kırılmada saldırı ve savunma biraz farklı.

Valorant'ın yeni haritası şimdiye kadarki en eşsiz haritası. Çarşamba günü resmen duyurulan Fracture, hücum ve defans oyuncularını tersine çeviriyor ve her iki tarafın da alıştığından biraz farklı oynamasına neden oluyor.

Kırık dev bir "H" harfi şeklindedir. Haritada, aralarında “H”nin bağlantı bölümü olan iki bomba alanı var. Orta bölümün saldırganın ortaya çıkışı olmasını bekleyebilirsiniz, ancak aslında tam tersi. Fracture'da, savunucular ortadan başlar ve her iki taraftaki siteleri savunmak için yumurtlama alanını terk eder. Bu arada, saldırganlar her iki taraftan da savunuculara doğru çimdikleyebilir. Haritanın bir alanından diğerine geçişi biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olmak için, haritanın altından geçen ve bir taraftan diğerine uzanan zeplinler de vardır.

valorantin-yeni-haritasi-oyunun-kurallarini-degistiriyor.webp

Bu, genellikle savunucuları daha pasif oynamayı teşvik eden ve saldırganların onları zorlamasına izin veren pozisyonlara yerleştiren Valorant haritaları için normal formatta oldukça büyük bir değişikliği temsil ediyor. Bununla birlikte, bu haritada, yumurtlamalar, savunucuların genellikle ilk hareketi yapacak konuma getirildikleri anlamına gelir.

Fracture ayrıca önceki tüm Valorant haritalarından daha fazla bilgi içeriyor. Harita, esasen oyunun daha büyük hikayesi için kurulmuş olan gerçeğin iki ayna versiyonunu ve aynı Temsilcinin iki versiyonunun bir maçta neden karşı karşıya gelebileceğini açıklamasını içeriyor. Yansıtılmış konseptinin ötesinde dünya hakkında fazla bir şey bilmesek de, Fracture'ın etrafına yayılmış ve Valorant'ın iki gerçekliğine yeni bir ışık tutması gereken etkileşimli ipuçları var.

valorantin-yeni-haritasi-oyunun-kurallarini-degistiriyor-001.webp

Fracture, oyuncuların oyunun yeni Act güncellemesinin bir parçası olarak gelecek hafta gelmesini beklemeleri gereken 3.05 yama güncellemesinin bir parçası olarak Valorant'a gelecek. Valorant Episode 3 Act 2'nin 9 Eylül civarında çıkması planlanıyor.

https://youtu.be/2CR4Wy8dKrY