Valorant, Yeni Karakterini Duyurdu; İşte Detaylar

Valorant, Yeni Karakterini Duyurdu; İşte Detaylar

En son 'Valorant' kahramanı, zarif keskin nişancı Chamber' duyurdu. 16 Kasım'da müsait olacak.

Valorant oyuncuları, Riot'un oynaması ücretsiz nişancı oyununda kullanmak üzere başka bir kahraman alıyor. Karakter yapımcısı John Goscicki'nin tanımladığı gibi, Chamber "beyefendi suikastçı" rolünü oynuyor, Sentinel sınıfı bir karakter olan "sığınaklara sığınan ve fragları alarak bir yeri tutan" bir karakter. Bunu, düşmanları tarayan bir tuzak, ağır bir tabanca ve düşmanları mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş tek bir atışla alt edebilen bir keskin nişancı tüfeği içeren bir beceri ve silah seti ile yapabilir.Chamber, 3 Kasım'da Yama 3.10 ile Valorant'ta yayınlanacak.

valorant-yeni-karakterini-duyurdu-iste-detaylar.jpg

Goscicki'nin dediği gibi, yeteneklerinin "son derece ölümcül, kesin doğruluk" üzerine odaklandığı göz önüne alındığında, tarzının eşleşmesini istediler. "Böyle bir insan, yeleğinin kesiminden ipliğin rengine ve ayakkabıların tüm kıyafeti nasıl bir araya getireceğine kadar hayattaki en ince şeyleri de önemser." Bu açıklama size hitap ediyorsa, Chamber denemeye değer bir ajan olabilir.

https://youtu.be/FUoqAn5T4h4

Bu yama, Riot'un 2 Kasım'da yayınlanacak olan ve 10 hafta boyunca geçerli olacak Valorant Bölüm 3, Act III Battlepass'ı piyasaya sürmesinden birkaç hafta sonra geliyor. Beş ücretsiz ve dokuz ücretli "Çerçeve Öğesi" ile birlikte gelir ve paketin kendisi, oyunun oyun içi para birimi olan 1.000 Valorant Puanına mal olur. Riot yardımcı sanat yönetmeni Sean Marino'ya göre, Battlepass oyuna sonbahar tatili havası getirmeye odaklanmış. Marino'nun bahsettiği öğelerden birinin Cadılar Bayramı'na uyması gerektiği göz önüne alındığında, bunun tatilden sonraya kadar başlamaması biraz üzücü.