Valorant, Crosshair İçin Daha Fazla Seçenek Sunacak

Valorant, Crosshair İçin Daha Fazla Seçenek Sunacak

Valorant'ta hassas atış çok önemlidir ve Riot Games, oyunculara rakip ajanları vurmak için daha fazla araç sağlamaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Valorant oyuncuları, kapsamlı hassasiyet ve crosshair seçenekleriyle nişan alma sistemlerini kişiselleştirmek için birçok yola sahiptir. Oyuncuların zevklerine uyan renkler, şekiller ve mekanikler kullanarak bu hedef edinimini kolaylaştırmalarını sağlar ve görünüşe göre gelecekte genişletilmiş seçeneklere sahip olacaklar.

Yani oyuncular, farklı nişan alma türleri için profillerini ayrı ayrı özelleştirebilecekler. Diyelim ki genellikle Rifle kullanıyorsunuz ve bunun için ayrı bir crosshair seçeneği yapıp daha sonra ise bunu kaydedebileceksiniz. Bunların her biri aynı miktarda özelleştirme sunacak, böylece her modda nişan almanın keyfini en iyi şekilde çıkarabileceksiniz.

Valorant

Valorant Yeni Crosshair Seçenekleri Ekleyecek

Ek olarak, üç hedefleme modunun tümü için daha fazla crosshair işaret seçeneği sunulacak. Ateşleme hatası çarpanı, merkez nokta rengi ve hareket hatası çarpanının tümü, daha derin artı işareti özelleştirmesine izin verecek seçenekler olacak, bu nedenle, yeni crosshair işaretlerine yeterince alıştırma yapmanız koşuluyla gelecekte çok daha hassas ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Aslında bu özelliğin normal oyunculardan çok profesyonel oyuncular için gelecek bir güncelleme olacağı kanısındayım.

Gelecekte böyle bir özelliğin gelecek olması ile FPS oyunlarında ilk kez böyle bir seçenek gelmiş olacak. Zira diğer FPS oyunlarında ayarlamış olduğunuz Crosshair'lar farklı seçenekler ile kaydedilemiyordu. Bu sayede oyuncular birkaç farklı crosshair türünü kaydedebilir ve bunu deneyerek kendileri için en uygun crosshair'ı seçebilirler.