Ücretli Android Oyunlar Kısa Süreliğine Bedava Oynanabilecek!

Ücretli Android Oyunlar Kısa Süreliğine Bedava Oynanabilecek!

Play Store'un oyun keyfinizi ikiye katlayacak fırsatları devam ediyor. Ücretli oyunlar bedavaya oynanabiliyor. Üstelik piyasa değeri 200 TL'yi geçen bu oyunlar, çeşitli kategorilere ait ve onlarcası erişiminize açıldı. Hangi Android oyunları bedava oldu?

Play Store, düzenli olarak ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Normalde ücretli olan bu oyunları bedava oynamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü kısa süreliğine ücretsiz olarak oynamak mümkün olacak. Sonrasında tekrar ücretli şekilde oynayabileceksiniz. Google'ın neden böyle bir hamlede bulunduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Son aylarda pek çok kişi ücretli Android oyunlara ilgi duymaya başladı. Çünkü oyunu deneyerek satın alıp alamayacağı konusunda fikir yürütebiliyorlar. Önceden bu pek de mümkün değildi. Oyun içi görseller veya çeşitli videolar ile bilgi sahibi olabilsek dahi kişinin kendi deneyimi kadar etkili değildi. Google, oyun içi satın alımlardan oldukça memnun. Fakat söz konusu oyunun kendini satın almak olduğunda kullanıcıların gerekli ilgiyi göstermediğini fark etti. Derhal buna çözüm olarak Epic Games'e benzer bir yönteme başvurdu. Fakat kalıcı değil geçici süre ile ücretli oyunları kullanıcılara sunuyor. Bu şekilde Android oyunlar arasındaki satış rakamlarının gün geçtikçe arttığı görüldü. Peki hangi oyunlar sınırlı süre ile ücretsiz oldu?

Ücretsiz Olan Android Oyunlar

BattleTime: Ultimate isimli oyunla beraber serinin ikinci oyunu olan BattleTime 2 : Ultimate artık bedava oynanabilecek. Sizler de bir an önce oyunu indirip normalde paralı olan bu deneyimi bedavaya yaşayabilirsiniz. Elbette tek bedava olan oyun bu değil. Oyun başı 17 TL değerinin olduğunu belirtelim.

RPG oyun severler için Infinity Dungeon'un ücretsiz olduğu duyuruldu. Paralı versiyonunu herhangi bir bedel ödemeden oynayabilirsiniz. Normal değeri ise 1.99 TL. Elinizi çabuk tutarsanız 4 gün boyunca oynama fırsatınız bulunuyor.

Puzzle oyunlarına bayılan kullanıcılar ise derhal Crazy Halloween Puzzle oyunu indirmeli. Çünkü bu oyun puzzle dünyasına bambaşka bir anlam kattı. Çeşitli versiyonlar ve bitmek bilmeyen seviyelerle zorluk gittikçe artacak.

hlalowen.png

Play Store'dan 200 TL'lik Oyun Fırsatı

Play Store, toplamda 200 TL'yi geçen oyunlarla karşımıza çıktı. Google, bu oyunların hepsini denemenize fırsat tanıyor. Onlarca oyun ve çok daha fazlası düzenli olarak yenilenmekte. Yani her hafta farklı bir oyunu oynayabileceksiniz. Üstelik bu haftanın oyunlarını beğenmediyseniz diğer haftayı bekleyebilirsiniz. Bir süre daha sınırlı süreli ücretsiz oyun kampanyasının devam edeceğini düşünüyoruz. En azından şirket tam anlamıyla bu kampanyadan verim alana kadar devam ettirecek. Sonrasında oyunların satın alım oranı değerlendirilecektir. Oyun içi alımlardaki performansa yaklaşması durumunda, mevcut kampanyaya çok daha farklı bir özellik eklenebilir.