Üç Klasik Grand Theft Auto Oyunu Modern Platformlarda Yeniden Piyasaya Sürülecek

Üç Klasik Grand Theft Auto Oyunu Modern Platformlarda Yeniden Piyasaya Sürülecek

GTA Remastered Trilogy, Rockstar Games tarafından resmen onaylandı. İşte detaylar..

Oyun dünyasının en kötü saklanan sırlarından biri doğrulandı: Rockstar Games, üç Grand Theft Auto oyununu daha piyasaya sürüyor. Paket, Grand Theft Auto III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ı içeriyor.

Garip bir şekilde Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition olarak adlandırılan bu yıl Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC'ye geliyor. Paket ayrıca 2022'nin ilk yarısında iOS ve Android'e gelecek.

Rockstar, yenilenen oyunların orijinallerin görünümünü ve hissini korurken yükseltilmiş görsellere ve "modern oyun geliştirmelerine" sahip olacağını söylüyor. Değişikliklerle ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Her üç oyun da klasik olsa da, görselleri 2021'de pek iyi durumda olmayabilir. Güncellenmiş grafikler onları tekrar ziyaret etmeye değer hale getirebilirken, bazı hayranlar onları Switch'te oynayabilmeyi takdir edecek.

Bu arada Rockstar, önümüzdeki haftadan itibaren GTA III, Vice City ve San Andreas'ın orijinal sürümlerini dijital vitrinlerden kaldıracak. Oyunları daha önce satın aldıysanız, yine de indirebilirsiniz.

Başka bir yerde, yayıncı GTA III'ün 20. yıl dönümünü bu ayın sonlarında kutlamayı planlıyor (üzgünüm, o kadar eski). Bu sonbaharda GTA Online'a bazı özel etkinlikler ve hatıra eşyaları geliyor.

Rockstar'ın üzerinde çalıştığı tek GTA oyunları PS2 dönemi oyunları değil. Grand Theft Auto V'nin genişletilmiş ve geliştirilmiş bir sürümü, Mart ayında PS5 ve Xbox Series X/S'ye geliyor.