Ubisoft Yine Bir Darbe Yaşadı! Oyun İçi Görüntüler İfşalandı!

Ubisoft Yine Bir Darbe Yaşadı! Oyun İçi Görüntüler İfşalandı!

Heyecanla beklenen oyunlardan olan Watch Dogs için özenle çalışmalarını sürdüren Ubisoft şirketi, geçtiğimiz günlerde oyunlarla ilgili bazı sıkıntılar yaşamışlardı. Oyunun iç görüntüleri, menüsü ve benzeri konularda bazı detayları paylaşan fotolar ortaya çıkarıldı ve hepsi paylaşıldı. Oyunla ilgili bütün detaylar zaten pazar günü düzenlenen etkinlikte anlatılacak olsa da, insanlar merak ettikleri için bu görüntülere hemen ulaşmak istiyor.

Video oyun sektöründen olan Ubisoft, özellikle şirket bazlı yapısı ile kendine has pek çok çözümü ön plana çıkarıyor ve bu çözümlerle birliktev isteklere de hemen cevap veriyor. Bireysel bir yapıda ilerleme sağlayan bu şirket için oyunun özenli haline merak uyandırıyorlar.

Etkinliğe katılan herkese ücretsiz oyun seçeneği! 

Haliyle de insanlar ücretsiz olarak bu oyuna erişebilmek için pazar günü yapılacak olan canlı lansmana katılacaklar. Ubisoft Forward olarak isimlendirilen etkinliğe katılan herkes bu oyunların bir kısmına özel indirimlerle, hatta bedava şekilde erişmiş olacak.

Oyunseverler için oldukça uzun süredir beklenen Watch Dogs için söyleyecek pek çok şey var. Eylül ayında piyasaya sürülecek oyun için hikayelerin derinliği, karakterlerin analizini yapmak istiyoruz. Aslında bu oyunla ilgili olarak daha detaylı, daha ehemmiyetli ve yeni nesil bir çözüm sunuluyor olsa da insanların isteklerine göre de farklı bir çalışma sağlanıyor. Ekran görüntülerine bakarsak oyunla ilgili en azından biraz daha bilgi sahibi oluyoruz.