Ubisoft Tom Clancy's XDefiant Duyurusunu Yaptı, İşte İlk Detaylar

Ubisoft Tom Clancy's XDefiant Duyurusunu Yaptı, İşte İlk Detaylar

Ubisoft, oynaması ücretsiz olan, hızlı tempolu yep yeni bir arena shooter oyunu olan Tom Clancy's XDefiant oyununu duyurdu.

Tom Clancy's XDefiant, yoğun silah savaşlarını, ekipman yükseltmelerini ve çok daha fazlasını PC oyuncularına getiriyor.

Oyuncular, Defiant'larını oyun tarzlarına uyacak şekilde kişiselleştirebilecekler. Oyuncular fraksiyonlarını, özelliklerini, yeteneklerini ve ultralarını seçebilirler. Ek olarak, birincil ve ikincil silah cephaneliği, eklentiler ve teçhizatlarını tamamlamak için cihazlar arasından seçim yapabilirler. Ayrıca, sürekli değişen bir savaş ortamına sahip olan oyun için tempoya ayak uydurmak zorundasınız.

Tom Clancy's XDefiant

Tom Clancy's XDefiant Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Tom Clancy's XDefiant ayrıca çeşitli rekabetçi 6v6 arena ve doğrusal oyun modları sunacak. Örneğin, bunlardan iki tanesi Domination ve Escort modlarıdır. Oyuncular bunu dönüşümlü olarak benzersiz şekilde tasarlanmış büyük bir harita havuzuyla birleştirebilir ve oynayabilirler.

Ubisoft'un yayınlamış olduğu haber bültenine göre, Wolves, Outcasts, Cleaners ve Echelon grupları ikonik konumlarda savaşacaklar. Ubisoft, oyun geliştikçe Defiants kadrosuna eklemeye devam edecek, Clancy evreninden ve ötesinden bir dizi karakter ve yetenekler oyun içerisinde bulunacak.

Oyunun çıkış tarihine gelecek olursak, Tom Clancy's XDefiant, ilk kez PC oyuncuları için Amerika ve Kanada ülkelerinde test sunucuları aracılığıyla 5 Ağustos 2021 tarihinde oyunculara sunulacak. Oyunun daha sonrasında ise diğer bölgelere gelmesi bekleniyor ancak bununla ilgili henüz bir tarih yok.

Aşağıda bulunan videodan tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.