Ubisoft, Oynaması Ücretsiz Battle Royale Ghost Recon Frontline'ı Duyurdu

Ubisoft, Oynaması Ücretsiz Battle Royale Ghost Recon Frontline'ı Duyurdu

Battle Royale Ghost Recon Frontline Duyuruldu. İşte ayrıntılar..

Ghost Recon serisinin 20. yılını kutlayan Ubisoft, bugün tamamen ücretsiz bir PvP battle royale deneyimi olacak bir sonraki büyük oyunu duyurdu. Ghost Recon: Frontline adıyla gelen giriş, 100 oyuncuyu üç üye kadroya ayıracak ve onları Drakemoor adasına bırakacak.

Şirket, oyunun ana oyun modu Expedition'ı bugün detaylandırdı ve bu, olağan son takım ayakta duran battle royale kurallarının üzerine bir bilgi toplama ve çıkarma mekaniği tanıtır. Bu, küçülen haritanın etrafındaki hedefleri tamamlayan ve çıkarma için bir helikopter çağıran ve diğer tüm oyuncuları uyaran oyunculara sahiptir. Başarılı çıkarma zafer demektir.

Özelleştirilebilir oyuncu karakterlerinin yanı sıra, tur ortasında değiştirilebilen farklı oyun tarzları için birden fazla sınıf vardır. Devasa harita, dinamik hava ve günün saati değişikliklerinin yanı sıra dağlar ve kurak alanlar, simge yapılar ile çeşitli biyomları içerecek. Araçlar da devreye giriyor. Expedition dışındaki diğer modlar da daha hızlı maçlar için dokuza karşı dokuz deneyim sunan Kontrol ile oyuncu sayılarını düşürebilir.

ubisoft-oynamasi-ucretsiz-battle-royale-ghost-recon-frontlinei-duyurdu.jpg

Ubisoft, 14-21 Ekim tarihleri ​​arasında Connect istemcisi aracılığıyla PC'de Frontline'ın kapalı bir testine ev sahipliği yapmayı planlıyor. Kayıt olmak için buraya gidin, ancak en azından şimdilik sadece Avrupalı ​​oyuncular kabul ediliyor gibi görünüyor. Minimum sistem gereksinimleri AMD Ryzen 3 1200 veya Intel Core I5 ​​4460 CPU, 8 GB RAM ve ayrıca AMD Radeon RX 470 (4 GB) veya Nvidia GeForce GTX 670/760/960 (4 GB) GPU, hepsi Windows 10'da çalışıyor.

Ghost Recon Frontline henüz bir başlatma penceresine sahip değil, ancak tüm platformlarda tam çapraz oyun desteğiyle PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia ve Amazon Luna'ya geliyor. . Bu, Ubisoft'un geçen yıl çıkan Hyper Scape ve daha sonra The Division spin-off Heartland'ı ile bir battle royale ile elini ilk denemesi değil.

Fragman

https://youtu.be/7NewkthNMDE