Total War: Warhammer III Ertelendi 2022'nin Başlarında Piyasaya Çıkacak

Total War: Warhammer III Ertelendi 2022'nin Başlarında Piyasaya Çıkacak

Total War: Warhammer III gecikmeyle vurdu, şimdi 2022'nin başlarında piyasaya çıkıyor.

Bu yılın başlarında, Sega ve Creative Assembly, Games Workshop'un fantezi evreninde geçen popüler sıra tabanlı ve gerçek zamanlı strateji serisinin bir sonraki oyunu olan Total War: Warhammer III'ü duyurdu. Ancak asıl plan, oyunu 2021'de PC'ye çıkarmak iken, şimdi gelecek yıla ertelendi.

Creative Assembly, gecikmeyi bugün bir tweet ile duyurdu ve "Bunun hayal kırıklığı yarattığını biliyoruz, ancak ekstra zaman, bu yıl yayınlamak için acele edersek yapabileceğimizden daha fazlasını başarabileceğimiz anlamına geliyor" dedi. Total War: Warhammer III şimdi 2022'nin başlarında çıkacak. Bugün belirli bir tarih açıklanmadı.

Baş ürün sorumlusu Rob Bartholomew, "Yeni tarih, daha güçlü bir sürüm ve Total War: Warhammer için yeni bir çağa atılan en iyi ilk adım olacak" dedi. "Bu sürümü üçlememizin sonu değil, Games Workshop'un fantastik evrenini Total War'a getirmeye devam ederken, yıllarca süren içerik ve desteğin başlangıcı olarak görüyoruz.

Hayranlar bu değişiklikle birlikte fantezi strateji düzeltmeleri için biraz daha bekleyecek olsa da, stüdyo önümüzdeki aylarda gelecek oyun hakkında daha fazla bilgi yayınlamaya devam edecek. İşleri başlatmak, yarın Grand Cathay insan uygarlığının bir ifşası olacak.