Total War: Warhammer 3, Şubat'ta Çıkıyor

Total War: Warhammer 3, Şubat'ta Çıkıyor

Creative Assembly ve SEGA, Total War: Warhammer 3'ün 17 Şubat 2022'de piyasaya sürüleceğini ve Game Pass'e de geleceğini duyurdu.

PC için Game Pass'te ilk gün mevcut olan Total War: Warhammer 3, "altı grup, dokuz benzersiz efsanevi lord ve sonsuz tekrar oynanabilirlik" ile şimdiye kadarki en büyük Total War: Warhammer oyunu olmaya hazırlanıyor.

"Üçlemenin felaket sonucu" olarak, Total War: Warhammer 3'ün serideki en büyük ve en iyi oyun olma yolunda ilerlemesi pek şaşırtıcı değil. "Daha büyük bir harita, daha fazla mekanik, daha derin bir hikaye, büyük sistem yeniden çalışmaları ve dişlerinizi içine çekecek yepyeni savaş türleri" ile, kesinlikle Creative Assembly'nin tamamen biteceği anlaşılıyor.

Total War: Warhammer 3'ün PC için Game Pass'e geldiğinin duyurusunun yanı sıra SEGA, Ogres'in Ogre Kingdoms DLC paketindeki franchise'a geri döndüğünü de duyurdu. Bu DLC paketi, oyunu ön sipariş veren herkes için ücretsiz olacak, bu da ne yazık ki Xbox Game Pass'teki oyuncuların oyunu ayrıca satın alması gerektiği anlamına geliyor.

Total War: Warhammer 3 şu anda Steam, Epic Games Store, Microsoft Store ve PC için Xbox Game Pass aracılığıyla 17 Şubat 2022'de piyasaya sürülecek.