Tomb Raider PS3 ve PS4 grafik perfonması karşılaştırması

Tomb Raider PS3 ve PS4 grafik perfonması karşılaştırması

Geçtiğimiz aylarda Ülkemize sınırlı sayıda getirilen ve satışa sunulduğu ilk günden beri oyun severler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Playstation 4'ün diğer oyun konsolları arasında grafiksel farkı gözler önüne çıkarmak için mevcut karşılaştırma videoları teker  teker yayınlanıyor. Detayları yazının devamından okuyabilirsiniz.

Daha önceden de olduğu gibi Call of duty : Ghosts, NBA 2K14 ve FIFA 14 grafik perfonmasını karşılaştıran IGN, önce ki olduğu gibi şimdi de PS3 ve PS4 üzerinden Tom Raider'ı es geçmeyerek grafik performansı karşılaştırması yaptı.

31 Ocak'ta Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanacak Tomb Raider : Definitive Edition ile 2013 yılında satışa sunulan Tomb Raider'ın PS3 versiyonu arasında karşılaştırma yapıldı.

Oyunun PS4 versiyonun da sıkıştırılmamış dokular, yeni fizik yapı ve gözle görülür Lara Croft'nın yeni yüzü gözlere çarpmadan geçmiyor. Oyun da ışıklandırma ve detaylarlarda ortaya çıkan farklar iki versiyonu birbirinden ayrılmasına bile yetiyor. Tomb Raider'ın grafik performansı karşılaştırma videosunu 2. sayfadan izleyebilirsiniz.

Tomb Raider PS3 ve PS4 grafik perfonması GİF