The Witcher: Monster Slayer Oyunu Çıkışının İlk Haftasında 1 Milyon Kez İndirildi

The Witcher: Monster Slayer Oyunu Çıkışının İlk Haftasında 1 Milyon Kez İndirildi

The Witcher: Monster Slayer, çıkışının ilk haftasında 1 milyon oyuncuya ulaşarak adeta rekor kırdı.

Spokko tarafından geliştirilen The Witcher: Monster Slayer, 2016 yılında piyasaya sürülen ve çok büyük bir patlama yapan Pokemon GO oyunu ile karşılaştırılıyor.

Artırılmış gerçeklikle The Witcher evrenini yanı başımıza getiren oyunda, çevrenizde yer alan canavarları bularak gerçekli zamanlı savaşlara katılabilirsiniz. Savaştan galip ayrılmak için yağlar, bombalar ve iksirler gibi pek çok envanter yardımcınız olacak. Oyunda tam 128 tane canavar bulunuyor ancak canavarları bulmak pek kolay değil, oyucunun uygun zamanı ve hava şartlarını kollaması gerekiyor. Ayrıca karakter geliştirmeye olanak tanıyan oyunda, hikaye modu da yer alacak.

monster-slayer-1-001.jpg

The Witcher: Monster Slayer, çıkış yaptığı 21 Temmuz’dan beri oldukça büyük bir ilgi gördü, oyunu şimdiye kadar 1 milyondan fazla kişi indirmiş durumda. Oyunun puanı 5 üzerinden 4.2 seviyesinde seyrediyor. Oyuncuların oyundan genel anlamda memnun kaldığı gözlemleniyor.

21 Temmuz’da yayımlanan oyun en çok Polonya’da indirilmiş durumda. Oyuna en çok para yatıranlar ise ABD’li oyuncular oldu.

the-witcher-monster-slayer-google-play-store.jpg