The Witcher 3’ün oyunu geliyor: DLC duyurdu!

The Witcher 3’ün oyunu geliyor: DLC duyurdu!

Dünyaca ünlü oyun geliştiricisi firma CD Projekt Red’in popüler olmasını sağlayan ve büyük bir çıkış sağlayan The Witcher 3 için yeni DLC geliyor. Yapılan duyuruda ek içerikler için Netflix dizisinin ilham kaynağı olduğu görüldü. Oyun 17 Aralıkta kullanıcılarına sunulacak.

 Modern oyun konsollarının çıkmasının ardından The Witcher 3’in güncelleme alacağı belirtilmişti. Bu kapsamda oyuna ek içeriklerin de gelmesi bekleniyordu. Resmi duyuru ise gecikmeden geldi. Oyunun kendi Netflix dizisinden ilham alarak DLC güncellemesi netlik kazandı.

The Witcher 3için gelen XBOX ve PlayStaion 5’in yanı sıra PC kullanıcılarının da karşısına çıkacak. Bunların yanı sıra sosyal medyada duyuru görseline The Witcher 3’in güncel sürümü için ‘’Complete Edition’’ ismi yer almaktaydı.

Bunların yanı sıra oyun 17 Aralıkla birlikte güncellenmiş hali oyuncuların karşısına çıkacak. Bu güncellemeyle birlikte oyun konforunun atması bekleniyor. Ayrıca oyuna RTX desteği gibi yeni nesil teknolojilerin gelmesi de beklenmekte.