The Last of Us: Part II Duyuruldu!

The Last of Us: Part II Duyuruldu!

Uzun süredir merakla beklenilen The Last of Us'ın devam oyunu PlayStation Experience 2016'da duyuruldu. Oyuncular için bambaşka bir serüven olan The Last of Us'ı bitirir bitirmez oluşan devam arayışı artık son buluyor.

Aylardır röportajlar, konferanslar ve fuarlarda süregelen sorular eşliğinde The Last of Us'ın devam oyunu dedikoduları sürmekteydi. Naughty Dog çalışanlarına sorulan sorularından biri The Last of Us'ın devamı ile ilgili oluyordu ancak geliştirici ekip bu konuda hep sessiz kalmayı tercih etmişti ta ki PlayStation Experience 2016'nın ilk gününe kadar. Oyunun geliştirme aşamasının henüz başlarında olduklarını belirten Naughty Dog ekibi, önceki oyunda kullandıkları oyun motorunun çok daha geliştirilmiş bir versiyonunu kullandıklarına değindi. Bu bilgilerin eşliğinde The Last of Us'ın devam oyunu The Last of Us: Part II adı ile duyuruldu.

Konferansta verilen bilgilere göre The Last of Us: Part II, ilk oyundan tam 3 yıl sonrasını konu edinecek. Oyunun ana gidişatını ve rollerini yine Joel ile Ellie alacak. Ellie çok daha fazla sanata yatkın ve düşkün bir kişiliğe sahip olacak. Şimdilik sadece bu kadar bilgiye sahip olduğumuz The Last of Us: Part II'nin duyuru fragmanı ise tek kelimeyle olağanüstü. Fragmanda büyümüş ve gitarıyla şarkı söyleyen Ellie ile karşılaşıyoruz. Bir süre sonra Joel odaya giriyor ve benzersiz atmosfere bakakalıyoruz. Grafikleri ile inanılmaz bir görsel şölen yaşatan The Last of Us: Part II'nin duyuru fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

{{unknown}}