The Last Guardian'ın Fiyatı Kalıcı Olarak Düşürüldü!

The Last Guardian'ın Fiyatı Kalıcı Olarak Düşürüldü!

Sony tarafından geçtiğimiz ay Türkçe Altyazı desteği ile birlikte piyasaya sürülen The Last Guardian'ın fiyatı kalıcı olarak düşürüldü.

Bugüne kadar PlayStation Store'da 60 dolarlık fiyat etiketiyle satılan The Last Guardian, ani alınan bir karar sonucu 40 dolardan satılıyor. PlayStation temsilcisinin Polygon üzerinden yaptığı açıklamaya göre fiyatın düşüşü bir indirim veya kampanya değil , tamamen kalıcı bir değişiklik. Türkiye'de de bu fiyat güncel dolar kuru üzerinden değerlendirilerek 189 TL yerine 104 TL'den yerini aldı.

PlayStation 4'e özel olarak çıkış yapan, tuhaf ve gizemli bir diyarda yoldaşlık, güven ve sıradışı maceralar üzerine unutulmaz bir hikayeyi konu edinen The Last Guardian'da genç bir çocukla Trico adındaki devasa ve bir o kadar gizemli bir yaratık arasında derin, kırılamaz bir bağ oluşuyor. Çocuğun yaşadıklarına tanık oluyor ve benzersiz bir hikayeye atılıyoruz.

Şimdilik bu değişikliğin neden yapıldığı konusunda bir bilgi verilmiş değil fakat geliştirici ekibin oyunun satışlarından memnun olmaması dolayısıyla böyle bir değişikliğe gitmiş olabileceği düşünülüyor. The Last Guardian'ın PlayStation Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.