Test Drive Unlimited Solar Crown'un İlk Fragmanı Yayınlandı

Test Drive Unlimited Solar Crown'un İlk Fragmanı Yayınlandı

Efsane geri dönüyor! Test Drive Unlimited serisinin beklenen yeni oyunu sonunda duyruldu. Solar Crown isimli oyunun ilk fragmanı yayınlandı ayrıca ön sipariş için Steam'de yerini aldı. Henüz fiyat bilgisine yer verilmemesine rağmen istek listesine eklenebiliyor. Test Drive Unlimited serisi piyasaya 2006 yılında girmişti ve büyük ilgi görmüştü. Ardından çıkan Test Drive Unlimited 2 oyunu ile beraber kenara çekilmişti. 2016 yılında ilk yapımcısı Atari'den Nacon'a satılmıştı. Nacon daha önce WRC gibi serilerdeki başarısı sebebi ile bu seriye de el atarak farklı bir seviyeye çıkarması bekleniyordu. Uzun süredir bu seriden yeni bir haber görmemiştik. Yıllar süren sessizlik dün yayınlanan fragman ile bozuldu. Steam kayıtlarında günümüzde hala aktif olarak TDU2 oyuncularının olması bu oyuna olan talebi artırıyordu, firma bu talebe cevap vermiş oldu. Nacon firması önümüzdeki oyun fuarlarında oynanış videolarını ve PR çalışmalarının hızla başlayacağını ve bir çok yayıncı ile tanıtım anlaşması imzalayacağını duyurdu.

Fragmanda Neler Var?

Yayınlanan fragman yalnızca 24 saniyeydi ancak oyun içinde bildiğimiz karakterler hakkında bize ufakta olsa bilgiler veriyordu. Bu karakterleri daha sonra uzun uzun inceleyeceğiz ancak şuan için elimizde kesin olan bilgileri sizinle paylaşalım. Öncelikle fragmanın tamamında +18 ibaresi bulunuyordu. Oyunun içerisinde 18 yaş üstü sınırlandırması gereken içerikler olacağı duyurulsa da bu içerikler hakkında şimdilik bir bilgimiz yok. Fragman sonunda oyuna modellerini verecek olan 6 firmanın isimlerini görüyoruz. Yapımcılar modellerin artacağını söylese de şuan için elimizde kesin olarak var olacağını bildiğimiz markalar şunlar;

Bugatti, Dodge, Ferrari, Koenigsegg, Lamborghini ve Porsche

Şuan için sadece oyunun ufak bir fragmanı ve oyun içeriği hakkında kısıtlı bilgiye yer verildi. Steam kütüphanesinde yada fragmanda çıkış tarihi veya sistem gereksinimleri gibi bilgilere yer verilmedi. Bu bilgiler yayınlandığında da sizinle gelişmeleri paylaşacağız.

Oyun severlerin merakla beklediği fragman yayınlandıktan sonra bir çok oyuncu oyuna eklenmesini istediği modeli firmaya göndermeye başladı. Henüz 24 saat olmamasına rağmen firma yoğun bir talep olduğunu belirtiyor. Ayrıca oyun ikinci oyun gibi sadece bir sayı değil kendine özel bir ismi de olması farklı bir merak uyandırıyor.