Super Mario 3D All-Stars Nintendo platformuna geliyor. Çıkış tarihi ve ilk fragman yayınlandı

Super Mario 3D All-Stars Nintendo platformuna geliyor. Çıkış tarihi ve ilk fragman yayınlandı

Süper Mario 35. yaşını kutlarken Nintendo Switch kullanıcılarına müjde olarak üç yeni oyununu da bu platform için duyurdu. Nintendo Switch platformuna gelecek olan oyunlar; Süper Mario Sunshine, Super Mario 64 ve Super Mario Galaxy olarak belirlendi.

Aslında oyunlar dikkatli olarak incelendiğinde orijinal versiyonlarıyla oldukça benzer yanlar içeriyor. Bunun yanında Nintendo platformuna özel olarak oldukça yüksek bir çözünürlük ve iyi bir deneyim sunacak olan akıcı oyun deneyimi ile gelmesi de oyun severleri cezbedecek gibi görünüyor. Aynı zamanda oyunun içinde müzik dinleme modu da yer alacak ve Süper Mario serisinin bu üç oyununda da oyun esnasında listedeki müzikler rahatlıkla dinlenebilecek.

Ek olarak Super Mario Galaxy oyununda yer alan Co-Star modu sayesinde birer Joy-Con oynanabilmesine imkan sağlanacak.

Süper Mario 3D All-Star Oyunları Nintendo İçin Ne Zaman Çıkacak?

Süper Mario serisinin yeni üç oyunu olan Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy; Super Mario 3D All-Star çıkış tarihi 18 Eylül 2020 tarihinde Nintendo Switch platformu için yayınlanacak. Bu oyunlara sahip olmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Zira oyun sınırlı sayıda üretilecek ve sadece Mart 2021 sonuna kadar satışta yer alacak.

Super Mario 3D All-Star Nintendo Fiyatı

Nintendo eShop üzerinde bugün ön siparişle erken satın alabileceğiniz bu oyunlar için 59.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Süper Mario 3D All-Star serisine ait Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy oyunlarının Nintendo için çıkış fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.