Steam'da 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz! Hemen İndirin!

Steam'da 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz! Hemen İndirin!

Online olarak pek çok oyunun karşımıza çıktığını ve bizler için bir seçenek oluşturduğunu görüyoruz. Bethesda tarafından üretilen bir oyun olan Quake 3, hepimizi ilgilendiren ve bizleri heyecanlandıran bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun dünyasının en çok sevdiği oyunlardan biri olan ve kendi eğlencesine sahip olan QuakeCon At Home isimli bir etkinlik var ve bu etkinlie göre de yeni oyunlar ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre seride bulunan 3 oyunun ücretsiz dağıtılacağı düşünülüyor. Bu yüzden hepimiz için değişken ve yenilikçi bir yapıda pek çok fırsatı ve seçeneği kullanıyor ve bu çözümlere dair de organize edilen bir yapıda ilerleme sunuyoruz. Şirket şu sıralar Quake 3 oyununu ücretsiz dağıtmayı düşünüyor ve buna göre de bir ilerleme sağlıyor. 3 gün boyunca ücretsiz olacak olan oyun için pek çok seçenek karşımıza çıkacak diyebiliriz.

Quake 3 oyunu gerek konusu gerek ise içeriği itibariyle pek çok aşamadan karşımıza çıkan bir yapıda hizmet sunuyor. Bu oyun tarz olarak ve içerik olarak çok daha iyi bir noktaya geldi ve çeşitli metodlar ile sunum gerçekleştirildi diyebiliriz. Oyuna ücretsiz olarak sahip olur olmaz hemen internette arama yapabilir ve inceleme yapabilirsiniz.

Quake 3 oyununa sahip olmak için yapmanız gereken şey basit aslında. Bethesda tarafından geliştirilen bu oyun için Bethesda Launcher isimli uygulamayı indirin ve mevcut hesabınızla giriş yapın. Hesap yoksa da hemen hesap açarak işe koyulabilirsiniz. Daha önce bu konuda bir hesap oluşturmuşsanız şayet, doğrudan giriş yapabilirsiniz.