Steam Next Fest Ne Zaman Başlıyor? Steam Oyun Festivali'nde Hangi Oyunlar Olacak?

Steam Next Fest Ne Zaman Başlıyor? Steam Oyun Festivali'nde Hangi Oyunlar Olacak?

Steam, oyun festivaline yeni bir heyecan kattı. Steam Next Fest yakında başlıyor. Festivalin tarihi belli oldu. Steam Next Fest'te tanıtılacak oyunlar da açıklanıyor. Üstelik oyunları ücretsiz şekilde oynayabileceksiniz! İşte Steam oyun etkinliği...

Steam, her sene yaptığı bu yıl da oyun festivali adı altında yeni oyunların tanıtılmasına aracı olacak. Özellikle de pandemiden ötürü pek çok kişi oyunlara daha fazla ilgi göstermeye başlamıştı. Bunun farkında olan dijital oyun platformlarından Steam, festivalde kullanıcılara yeni oyunları denettirecek. Pek çok yeni çıkacak oyunun demosu yayınlanacak. Böylelikle festival süresi boyunca oynayabileceksiniz. Bu yıl çıkması beklenen oyunlar kullanıcıları heyecanlandırıyor. Çünkü gelişen oyun teknolojisiyle beraber grafik anlamında da şaşırtıcı değişimler bizleri bekleyecek. Eğer sizler de oyun deneyimini en üst düzeyde yaşamak istiyorsanız bu etkinliğe katılabilirsiniz.

Steam Next Fest Ne Zaman Başlıyor?

Steam Next Fest'in başlangıç tarihi 1 Ekim olarak belirtildi. Yani önümüzdeki haftalarda başlıyor. 7 Ekim'e kadar sürecek olan festivalde oyun yapımcılarının uzun süredir üzerine yoğunlaştığı oyunları göreceksiniz. Geliştirici şirketler, yeni oyunlarıyla ilgili bilgiler verecek. İlk izlenime dair detaylı bilgi elde edebileceksiniz. Bu sayede sanal ortamda gerçekleşse de oyun festivalinden geride kalmayacaksınız. Ücretsiz bir şekilde tanıtımlara eşlik edebilir ve canlı yayınlara katılabilirsiniz. Kullanıcılara her türlü kolaylık sunuluyor.

nextfeststeam.jpg

Demo Oyunları Oynayabilirsiniz!

Yeni oyunların demo versiyonları Steam tarafından yayınlanacak. Böylelikle Steam uygulaması üzerinden oyunları indirebilir ve festival süresi boyunca oynayabilirsiniz. Yani 1 Ekim'den 7 Ekim'e kadar süreniz var. Bu süre zarfında oyunları dilediğiniz gibi oynama keyfini elde edeceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir oyun olur ise satın alma konusunda daha kararlı olacaksınız. Çünkü pek çok koyun, fragmanında veya ilk izleniminde güzel gelse bile daha sonra aldığınıza pişman edebiliyor. Demo ile deneyimledikten sonra satın alıp almayacağınıza öyle karar verebilirsiniz. Bu konuda kendine güvenen geliştiriciler ise bir an önce festivalin başlamasını bekliyor. Steam, dijital oyun platformları arasında liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Oyunların yayın tarihlerine yön vermekle kalmayıp onların kullanıcılarla buluşması konusunda ön ayak oluyor. Dolayısıyla Steam kullanıcısını hafife almamak gerekir.

Steam'de Hangi Oyunlar Tanıtılacak?

Steam oyun festivali içerisinde tanıtılacak oyunlar da merak ediliyor. Steam Next Fest'in pek çok yapımcı ile anlaştığını belirtelim. Hello Games'in geliştirdiği The Last Campfire isimli oyunu daha yakından tanıyacağız. Bunun yanı sıra oyun konusunda çok fazla alternatif bulunduğundan 1 Ekim geldiğinde daha detaylı bilgi verebiliriz. Oyunları ücretsiz şekilde deneyimleyecek olmak, kullanıcılar açısından güzel bir gelişme. Bakalım Steam Next Fest'ten sonra hangi oyunları daha yakından tanıyacağız?