Steam Next Fest İndirimleri Başladı! Steam'den %90 İndirimli Oyunlar!

Steam Next Fest İndirimleri Başladı! Steam'den %90 İndirimli Oyunlar!

Steam Next Fest'te pek çok oyun indirim fırsatıyla karşımıza çıktı. Özellikle de bazı oyunlarda %90'a varan indirimler vardı. Peki etkinlikte hangi oyunların fiyatı düştü? İşte indirime giren oyunlar ve çok daha fazlası...

Steam, Next Fest kapsamında pek çok oyun geliştiricisinin çıkardığı oyunlarda indirime gidildiğini duyurdu. Bazı indirimlerin %90 seviyesinde olduğu belirtildi. Peki hangi oyunlar indirime girdi? Eğer düşük fiyatıyla satın almayı düşündüğünüz oyunlar var ise bu etkinlik tam da siz göre. Süresi dolmadan aklınızdaki oyunları ucuz şekilde satın alabilirsiniz. Dilerseniz hangi oyunların indirime girdiğinden bahsedelim ve etkinliğin sona ereceği tarihe vurgu yapalım. Her şeyden önce büyük indirimlerin uzun süre gelmeyeceğini belirtelim. Bir sonraki Steam bahar indirimleri ve yılbaşı indirimlerinde bu denli fırsatlar yer alır mı belirsiz. En azından aynı yapımlar üzerinde olmayacağı düşünülüyor.

Steam İndirime Giren Oyunlar

Steam'de indirime girmiş oyunlar arasında ilk sırada Hitman 2 Gold Edition bulunuyor. Hitman oyunlarını severek takip eden oyuncular, Gold Edition sürümünü satın almayı düşünüyorlarsa acele etmeli. Çünkü bu oyun 144 TL'den yalnızca 21,60 TL'ye düştü. %85'lik bir indirim oranından söz ediyoruz. Rekor indirimlerin olduğu etkinlikte pek çok oyun yok fiyatına satılıyor.

batmanarkham.jpg

Batman Oyunu 20 TL'ye Düştü!

Batman: Arkham Collection oyunu şaşırtıcı bir şekilde 20 TL'lere kadar düştü. Oyunun normal fiyatı 102 TL idi. Ancak %80'lik indirim sonrasında 20,40 TL'ye kadar düştü. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen oyunda grafikten oynanışa kadar pek çok detay beğenildi. Eğer bu oyuna 100 TL vermek istemiyorsanız elinizi çabuk tutarak ortalama 20 TL'lik bir fiyata satın alabileceksiniz. Batman oyun serisine ait değerli bir oyun olduğu söylenebilir. Arkham Collection hakkında çok fazla olumlu yorum bulunuyor.

Horizon Zero Down İndirimde!

Horizon Zero Down oyunu Complete Edition versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Oyunu oynamak isteyenler 275 TL ödemek istemiyordu. Haliyle indirimlerle kendilerine yeni bir fırsat doğdu. Çünkü bu tarz oyunlar genel itibariyle büyük ilgi görse de fiyat konusunda sorunlara yol açıyor. Steam Next Fest indirimleri sayesinde bu sorun da ortadan kalktı gibi gözüküyor. Oyunu satın almak isteyenler %40 indirim üzerinden 165 TL gibi bir fiyata alabilir. Neredeyse yarı yarıya düşen fiyat nedeniyle oyuncular harekete geçmiş durumda.

Diğer indirime giren oyunlardan bahsedecek olursak Mortal Kombat 11: Ultimate Edition %65 indirim neticesinde normal fiyatı 102 TL iken artık 35,70 TL'ye satışa sunuluyor. No Man’s Sky isimli oyunun 210 TL yerine 105 TL'ye oynanabileceğinin müjdesini verelim. %50'lik indirim sayesinde oyunseverler bayram havası yaşıyor. Next Fest süresi boyunca indirimli oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutarsanız indirimleri kaçırma ihtimalini sıfıra indirebilirsiniz.