Steam %80 İndirimli Oyunun Paketini Ücretsiz Veriyor!

Steam %80 İndirimli Oyunun Paketini Ücretsiz Veriyor!

Steam yeni bir oyun indirimiyle kullanıcılarını heyecanlandırdı. Bu sefer %80 indirimin yanı sıra bir de geliştirme paketini ücretsiz olarak verecek. Steam hangi oyunu indirimli satıyor? İşte sevilen oyuna ve indirimine dair gelişmeler...

Steam, yeni bir oyun kampanyası ile karşımıza çıktı. İndirimli oyunların yanı sıra kimi zaman bedava oyun da veren platform, şu sıralar önemli etkinliklere imza atıyor. Next Fest'ten sonra gözler Steam'deki oyunlardaydı. Yeni indirimli oyunlar kullanıcıların ilgisini çekti. Özellikle de son olarak bir oyunun %80 indirime girildiği öğrenildi. Aynı oyunun genişletme paketi ise ücretsiz olarak verilecek. Oyun zevkinizi üst seviyelere taşıyacak ve düşük bütçe ile kaliteli oyunlara sahip olacağınız bu kampanyayı kaçırmayın.

Steam %80 İndirim Yaptı

Son zamanların sevilen oyunlarından olan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Botlara karşı oynadığınız oyunda arkadaşlarınızla ortak hareket etmek zorundasınız. Dolayısıyla heyecanın eksik olmadığı bir deneyim sizleri bekliyor olacak. Bir yandan da oyun çıkalı 4 yıl oldu ancak enerjisi hiç bitmedi. Zaten oyunu fiyatından ve çeşitli nedenlerden ötürü oynayamamış bir sürü kişi var. Yalnızca videolardan oyunu gördükleri için henüz heveslerini de almış değiller. Bu indirimin onları harekete geçireceği ve satın almaya teşvik edeceği düşünülüyor.

Oyun Kaç TL'ye Satılıyor?

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands isimli oyunun 45 TL'ye satıldığı öğrenildi. Normalde 225 TL'den işlem gören bu oyun için %80 indirim oldukça iyi bir yüzdelik. Satın alacak kullanıcılara genişleme paketiyle ilgili bir güzellik de yapıldı. Normalde bu tarz paketler en az oyun kadar değerli olur. Ancak Steam, uyguladığı fırsatlarla adından söz ettiriyor.

Genişleme Paketi Bedava Verilecek!

Oyunu ister şimdi ister sonra satın alın, genişleme paketini ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha etkili bir oyun deneyimine sahip olacaksınız. Bu tarz paketler sizin daha rahat oynamanızı sağlar. Ancak ekstra ücret vermek zorunda olmadığınız için bir bakıma şanslısınız. Oyuncu camiası bu indirimi olumlu karşıladı. Zira Epic Games'in verdiği bedava oyunlar düşünülünce Steam'in bir tık daha geride kaldığı ortaya çıkıyor. Yine de Steam, dijital oyun platformları arasında zirvede bulunmakta. Dolayısıyla Epic Games'in uyguladığı stratejiyi uygulamasına gerek yok. Çünkü her bedava verilen oyun aslında sistem için maddi bir yük. Steam'in bu indirimleri en akılcı yöntemle yapması lazım. Bedava verilen oyunlarda da bu geçerli. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununu daha fazla beklemeden tecrübe etmek istiyorsanız kütüphanenize 45 TL fiyatlandırmasıyla ekleyebilirsiniz.

11 Ekim Son Tarih

Bedava geliştirme paketi ve %80 indirimli oyun için 11 Ekim'e kadar süreniz bulunuyor. Bu süreyi geçirmeniz halinde ne indirimden ne de geliştirme paketinden faydalanabileceksiniz. Bu tarz kampanyalarda sürenin olması kullanıcıları harekete geçiriyor.