Steam 2022'de oyuncular için bir geçmişe bakış sunuyor

Steam 2022'de oyuncular için bir geçmişe bakış sunuyor

Çeşitli uygulamalarda zaten bir gelenek olduğu üzere Valve, kullanıcıların oyun platformunda geçirdikleri yılların geçmişini kontrol edebilecekleri bir araç olan Replay Steam 2022'yi kullanıma sundu.

Elde edilen veriler oldukça eksiksizdir ve yıl boyunca en çok oynanan oyunların neler olduğundan, favori türlerinize, elde ettiğiniz başarıların miktarına, kaç oyun seansı yaptığınıza, kütüphaneye kaç oyun eklediğinize, erişim sıklığınıza, arkadaşlarınızla veya topluluklarla olan etkileşimlerinize ve diğer birçok ayrıntıya kadar uzanmaktadır.

Geçmişinizi kontrol etmek için hesabınıza giriş yapın ve Replay Steam 2022 sayfasına gidin; sistem, video oyunları dünyasındaki yolculuğunuzu kontrol etmeniz ve anımsamanız için sayılarınızı hemen getirecektir.

Ana bilgileri sosyal ağlarda paylaşmak için resimlere kaydetme seçeneğiniz hala var - veya isterseniz bu verileri yalnızca arkadaşlarınıza ve hatta sizin dışınızdaki herkese özel olarak da bırakabilirsiniz.

Elbette Steam'de yıl sonundan bahsetmek, platformda çoktan başlamış olan ve 5 Ocak'ta sona erecek olan geleneksel yıl sonu promosyonunu da hatırlamak anlamına geliyor. Voxel, kontrol etmeniz için en iyi indirimlerden bazılarını ayırdı.

Ve eğer retrospektiflerinizi yapmaktan ve paylaşmaktan hoşlanıyorsanız, bunu sağlayan tek platform bu değildi. Instagram, iFood, Uber ve hatta Shopee gibi uygulamalar da kontrol etmeniz için kendi uygulamalarını yayınladı.