Star Wars temalı özel sürüm PlayStation 4 duyuruldu

Star Wars temalı özel sürüm PlayStation 4 duyuruldu

Sony, Star Wars hayranı oyuncuları mutlu edecek özel sürüm bir PlayStation 4'ün duyurusunu yaptı.

Sony, özel sürüm PlayStation 4 modellerinin arasına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Duyurulan yeni PlayStation 4, Star Wars temalı olacak. Bu özel sürüm ile gelecek olan PlayStation 4 konsolunun üzerinde bolca Star Wars yazısı ve Darth Vader yer alıyor. Bu paket ile gelecek olan konsol, ilk çıkış yapan PlayStation 4'lere göre çok daha az enerji tüketen CUH-1200 serisinden olacak. Bu özel sürüm paket ile sadece özel tasarım PlayStation 4 değil, aynı zamanda özel tasarım bir Dualshock 4'te geliyor. Star Wars yazıları ile birlikte özel bir tasarıma sahip olan bu Dualshock 4'e biz fazla ısınamadık. Bu sürüm ile gelecek Dualshock 4'ü aşağıdan görebilirsiniz.

star wars dualshock 4

Bu paket ile birlikte oyuncular Star Wars: Battlefront ile birlikte 4 adet Star Wars oyununa daha sahip olacaklar. Pakette yer alan diğer Star Wars oyunları ise şunlar olacak: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter ve Star Wars Bounty Hunter.

Bu özel sürüm PlayStation 4'te 500 GB hard disk yer alacak. Star Wars temalı bu özel sürüm Kasım ayında Türkiye'de satışa sunulacak.