Star Wars: Knights of the Old Republic Remake PC ve PS5 İçin Duyuruldu

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake PC ve PS5 İçin Duyuruldu

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake PC ve PS5 için duyuruldu.

Sony, Eylül 2021 Vitrini sırasında PlayStation 5 ve PC için oldukça şaşırtıcı bir duyuru yayınladı. Bir Star Wars: Knights of the Old Republic Remake geliştirme aşamasında. Beklentilerin aksine, orijinal geliştirici BioWare yerine Aspyr ile ortaklaşa yapılıyor.

Orijinaline aşina olmayanlar için Star Wars: Knights of the Old Republic, filmlerdeki olaylardan çok önce geçiyor.

https://youtu.be/lL-RfE-ioJ8

Galaktik İmparatorluk'tan dört bin yıl önce ve yüzlerce Jedi Şövalyesi, acımasız Sith'e karşı savaşta düştü. Sen Jedi Düzeninin son umudusun. Cumhuriyeti kurtarma görevinde Güç'ün müthiş gücünde ustalaşabilir misin? Yoksa karanlık tarafın cazibesine mi düşeceksin? Kahraman ya da kötü adam, kurtarıcı ya da fatih... tek başına tüm galaksinin kaderini belirleyeceksin! Benzersiz karakterler, yaratıklar, araçlar ve gezegenlerle epik bir Star Wars rol yapma deneyimi sunar. 40'tan fazla farklı güçle Gücü kullanmayı öğrenin, ayrıca kendi Işın Kılıcınızı yapın. Tatooine ve Kashyyyk'in Wookiee anavatanı da dahil olmak üzere ikonik Star Wars konumlarında maceraya atıl. Twi'leks, Droids ve Wookiees dahil olmak üzere dokuz özelleştirilebilir karakter arasından partinizi seçin. Kendi yıldız geminiz Ebon Hawk ile yedi devasa dünyaya seyahat edin. iPad'in dokunmatik ekranı için özel olarak tasarlanmış akıcı bir kullanıcı arayüzü, sizi aksiyona kaptırmanıza yardımcı olur.

Star Wars: Knights of the Old Republic, piyasadaki en iyi eski oyunlardan biri ve PlayStation Blog'a göre remake henüz geliştirme aşamasında. Oyunun gelmesi bir kaç sürecek gibi duruyor.