Squid Game 2. Sezon Fragmanı Geldi! Yeni Sezon Başlıyor...

Squid Game 2. Sezon Fragmanı Geldi! Yeni Sezon Başlıyor...

İlk sezonu ile yankı uyandıran Netflix dizisi Squid Game hayranları için müjde! Rekorlar kıran Squid Game’in 2.seoz fragmanı yayınlandı! Peki Squid Game 2 ne zaman başlıyor?

Dijital yayın platformu Netflix, heyecan verici bir etkinlik olan Tudum'un bir parçası olarak gelecekteki projelerine dair çarpıcı görüntüler paylaştı. Bu görüntüler arasında, Güney Kore'nin sansasyonel dizisi Squid Game'in 2. sezon fragmanı da yer aldı.

Fragmanda, ilk sezondan kesitlerle ana karakterler ve ölümcül oyunlar gösteriliyor. Squid Game'in 2. sezonunda, ilk oyunların galibi Lee Jung-jae, oyunları yöneten Lee Byung-Hun, katılımcıları toplayan Gong Yoo ve dedektif rolünde Wi Ha-joon tekrar geri dönecek. Netflix ayrıca dizide yer alacak dört yeni oyuncuyu da tanıttı.

Dizi Squid Game'in senaristi, yönetmeni ve baş yapımcısı Hwang Dong-hyuk, daha önce yaptığı bir açıklamada 2. sezonun 2024'ün sonuna kadar izleyicilerle buluşacağını söylemişti. Ancak fragmanda, çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmamıştır.

Squid Game'in ilk sezonu, borç batağındaki insanlar etrafında dönmektedir. Para sıkıntısı çeken kişilere, önemli bir nakit ödül şansı elde etmek için çocuk oyunlarıyla dolu bir dizi oynamaları teklif edilir. Toplamda 45.6 milyar won para ödülü vardır ve oyunları kaybedenlerin bedeli ise ölümdür.