Sea of ​​Thieves, Pirates of the Caribbean Crossover Sayesinde 4,8 Milyon Aktif Oyuncu Gördü

Sea of ​​Thieves, Pirates of the Caribbean Crossover Sayesinde 4,8 Milyon Aktif Oyuncu Gördü

Sea of ​​Thieves, Pirates of the Caribbean Crossover Sayesinde 4,8 Milyon Aktif Oyuncu Gördü

Microsoft'un E3 şovu, Rare'in popüler korsan macera oyunu Sea of ​​Thieves ile Caribbean crossover çapraz geçişinin sürpriz bir açılışını yaptı. Bu "A Pirate's Life" ücretsiz güncellemesi, ortaya çıktıktan bir hafta sonra, Kaptan Jack Sparrow, Davy Jones ve diğer popüler karakterlerin yanı sıra film serisinden oyuna yeni bir Tall Tale için ikonik konumlar ve gemiler getirerek hemen başlatıldı.

Bugün Rare, güncellemenin Haziran'ın 2018'de çıkan oyunun şimdiye kadarki en yoğun ayı olmasına neden olduğunu ve 4,8 milyon aktif oyuncunun denizlerde yelken açtığını açıkladı. Numara, hem oyun sahiplerinden hem de Xbox Game Pass abonelerinden PC, Xbox One, Xbox Series X|S ve bulut oyuncularını içermelidir. Stüdyo, platformların dökümünü vermedi.

Sea of ​​Thieves'in baş yapımcısı Joe Neate, oyuncu tabanına desteği ve Disney ile işbirliğine verdiği olumlu tepki için teşekkür ederek şunları ekledi:

"Yakın zamanda ilk kez ayrılan, bir aradan sonra geri atlayan veya normal Yolculuklarınızdan hiç ayrılmayan herkese, hepimizden teşekkür ederiz ve umarız Sea of ​​Thieves: A Pirate's Life (ve ortaya çıkışının sürprizi!), bu ölçekte bir crossover'dan isteyebileceğiniz her şeydi."

Sea of ​​Thieves ayrıca, Karayip Korsanları'ndan ilham alan kozmetik öğeler, yeni haftalık etkinlikler, bazı oyun düzenlemeleri ve bir sürü hata düzeltmesi sunmayı amaçlayan nispeten küçük bir güncellemenin bugün oyuna geldiğini gördü. Tam yama notlarını burada bulabilirsiniz.

Bu arada, normalden daha fazla deneyim ve altın kazanmak isteyen korsanlar için stüdyo, 20 - 23 Ağustos tarihleri ​​arasında, Renown artışlarının yanı sıra çifte ganimet ve itibarın sunulduğu başka bir Gold & Glory Weekend'e ev sahipliği yapacak.

https://youtu.be/hXZ7WjZ0vOg