Sea of ​​Thieves, 25 Milyon Oyuncu Sınırını Geçti!

Sea of ​​Thieves, 25 Milyon Oyuncu Sınırını Geçti!

Sea of ​​Thieves, 25 Milyon Oyuncu Sınırını Geçtiğini Duyurdu; Bunu ücretsiz oyun içi hediyelerle kutluyor.

Nadir, canlı hizmet korsan macera oyunu Sea of ​​Thieves ile 2018'de piyasaya sürülmesinden bu yana kilometre taşlarından sonra kilometre taşlarına ulaştı. Bu yılın başlarında, Mart ayında, oyun 20 milyon oyuncu kilometre taşını aştı ve şimdiden beş tane daha ekledi.

"Sezonlar'ın bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi ve Sea of ​​Thieves: A Pirate's Life'da Disney'in Karayip Korsanları ile destansı geçişimizle, ilk kez ayrılan ve tüm yeni özelliklerin tadını çıkaran büyük bir oyuncu akını gördük. ve içerik," dedi Nadir yönetici yapımcı Joe Neate, Xbox Wire'daki bir gönderide. Bahsettiği Jack Sparrow ve ekibiyle yapılan geçiş, sadece Haziran ayında 4,8 milyondan fazla oyuncuyu kendine çekerek oyun için şimdiye kadarki en yoğun ay oldu.

Rare, 25 milyon oyuncu dönüm noktasını kutlamak için oyun içi para birimlerinden özel bir giriş bonusu veriyor. 19 Ekim (15:00 BST) ve 26 Ekim (15:00 BST) arasında PC ve Xbox konsollarında oyunu başlatan ve oyuna giren herkes 25.000 Altın ve 25 Doblon kazanmaya hazır.

Aynı zamanda, şanslı bir kazanan, yukarıda belirtilen dönemde hazineyi teslim ettiğinde 25 milyon Altın daha zengin olacak. Kazanan rastgele seçilecektir, bu nedenle etkinlik sırasında mümkün olduğunca çok hazine teslim ettiğinizden emin olun.

Oyun geçen ay dördüncü içerik sezonuna girdi ve deniz tabanlarını oyuncuların keşfetmesi ve yağmalaması için yeni tür kasalar ve kalelerle yeniledi.