Sam & Max: This Time It’s Virtual Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Sam & Max: This Time It’s Virtual Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Big Sugar, Sam & Max: This Time It’s Virtual adlı VR macera oyununun 8 Temmuz 2021 tarihinde Oculus Quest için çıkış yapacağını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayındaki Future Games Show etkinliğinde ilk kez karşımıza çıkan Sam & Max: This Time It’s Virtual için çıkış tarihinin 2021 yılının ikinci çeyreği olarak duyurulmuştu. Öncelikle Oculus Quest için çıkış yapılması beklenen oyun ardından Steam VR ve Viveport için geleceği biliniyordu. Yayıncı Big Sugar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; "Evet doğru okuyorsunuz. Sam ve Max: Happy Giant Games 8 Temmuz'da Oculus Quest'e geliyor!" açıklamalarına yer verdi.

Sam & Max: This Time It’s Virtual 8 Temmuz'da!

Sam & Max: This Time It’s Virtual oyununun arkasındaki ekibin hem orijinal Sam & Max: Hit The Road macera oyunu hem de Sam & Max: Telltale serisinden bazı figürler içerdiği biliniyor. Oyunun PS5 için çıkışının 2022 yılının ilk dönemleri olarak dillendiriliyor.

Oyunun konusuna gelince oyuncular Sam ve Max tarafından işe alınıp ekibin bir parçası olmak için eğitime alınacak ve dünyadaki kötülükleri durdurmaya yardımcı olmak için bu iki kahramanımıza yardımcı olmaya çalışacaklar.