Saints Row Reboot Oyunu Yalnızca Epic Games'te! Saints Row Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?

Saints Row Reboot Oyunu Yalnızca Epic Games'te! Saints Row Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?

Gamescom 2021'in gözde oyunları arasında gösterilen Saints Row Reboot oyunu Epic Games'te olacak. Saints Row Reboot oyunu ne zaman çıkıyor? Oyunun çıkış tarihine ilişkin gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde olacak.

Saints Row Reboot, önümüzdeki yılın dikkat çekici oyunlarından biri olacak. Satışına kısa bir süre kala oyun hakkında pek çok detay ortaya çıktı. Ayrıca yapımcı şirketin Epic Games ile olan bağlantısı dikkat çekiyor. Çünkü şirketler arasında olumlu gelişmeler yaşanmakta. Pek çok kişi, Epic Games'in daha da güçleneceği ve önemli bir kullanıcı kitlesine erişeceğini düşünüyor. Bedava verdiği oyunların haricinde yüksek indirimler yapan şirket, bazı oyunların yalnızca kendi bünyesinde yayınlanmasını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar alternatifi olmayan oyunları mecburen Epic Games üzerinden satın alıyor. Epic Games'in bu anlamda ciddi anlaşmalarda bulunduğu söylenebilir. Peki Saints Row Reboot ne zaman çıkacak? Oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Saints Row Reboot Çıkış Tarihi

Saints Row Reboot oyunu, 25 Şubat 2022'de çıkıyor. Oyun, yalnızca Epic Games üzerinde yayınlanacağından ötürü o vakte kadar pek çok kişi oyun platformuna üye olacaktır. Volition'un geliştirdiği en yeni oyun bu yılın enleri arasına girebilir. Ayrıca önümüzdeki sene çok fazla satılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde bedava verilen Saints Row The Third'ün hemen ardından böyle bir haber yapılması hiç de şaşırtıcı değil. Epic Games, yalnızca satış değil aynı zamanda aktiflik de istiyor. Çünkü aktifliğin artması oyun platformunu daha da yukarı taşıyacaktır.

saints.jpg

Gamescom Etkinliğinde Duyurulmuştu

Gamescom 2021 etkinliğine damgasını vuran Saints Row Reboot, diğer oyunlar arasında en ilgi çeken yapımlardan biriydi. Volition'un gerçekten de güzel bir iş çıkardığını söylemeliyiz. Çünkü şirketin bu hamlesinden sonra oyunla ilgili daha fazla soru soruldu. Üstelik konu bakımından da eski oyunlara pek benzeyeceğini söyleyemeyeceğiz.. Yeni özellikler eklenecek ve bu özelliklerin kullanımı fazlasıyla keyif verici olacak.

Kanat Takma Özelliği Gelecek

Oyuna gelecek özelliklerden biri de kanat oldu. Araba sürmenin yanı sıra kanatlarla uçabilecek olmak oyuncuları heyecanlandırdı. Saints Row'a gönül vermiş oyuncuların bir kısmı oyunun eskisi versiyonlarını aratacağını düşünüyor. Ancak yapılan tanıtımda böyle olmayacağı fazlasıyla vurgulandı. Oyun, çok daha gelişmiş bir versiyonu ve konusu ile karşımıza çıkacak. Bu sefer dünyada geçecek ve genç grupların konusunu ele alacak. Şehir içi dizaynı fazlasıyla güzel ve açık dünya oyunu izlenimiyle oyuncular Saints Row Reboot'un bir an önce çıkmasını bekliyor. Çünkü zaman geçtikçe oyunlarda kullanılan grafiklerde de ciddi şekilde gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeleri en yakından takip etmek isteyenler hem bilgisayar sistemini yükseltiyor hem de oyunları satın alıyor.