Rpg Oyun Önerisi

Rpg Oyun Önerisi

Ölmeden önce yapılacaklar listesinde kesinlikle RPG oyunu oynamaktan daha önce gelecek seçenekler vardır. Ancak bazı oyunlar var ki, kesinlikle deneyimlemeniz gerekir. Biz de bu içeriğimizde size o oyunlardan bahsedeceğiz.

En iyi RPG oyunları

RPG oyunları, oyun endüstrisinin en çok rağbet gören kategorilerinden biridir. Uzun yıllar boyu Baldur's Gate, klasik Fallout veya Diablo gibi oyunlarla endüstriyi domine eden RPG kategorisi, günümüzde eskisi kadar el üstünde tutulmasa da hâlâ hatırı sayılır oyunlar piyasaya sürülüyor. Bugün sizlere ölmeden önce kesinlikle oynamanız gereken RPG oyunlarından bahsedeceğiz. İşte sizlere en iyi rpg oyunları listesi.

The Elder Scrolls V: Skyrim:

Tabii ki listemizin başını yılların eskitemediği Skyrim çekiyor. Skyrim, bugüne kadar oyun içi en çok mod üretilmiş oyunlardan biri. RPG oyunların piri olan geliştirici Bethesda tarafından geliştirilen Skyrim’in devasa haritasında istediğiniz karaktere bürünebilir ve eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Bu oyun hile ile oynanır diyenler The Elder Scrolls V: Skyrim Hileleri konumuzu okuyabilirsiniz.

The Witcher 3:

CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen The Witcher 3, belki de birçok oyuncunun şu anda RPG oyunları sevme sebebi denebilir. Sahip olduğu göz alıcı grafikler, muhteşem optimizasyon ve benzersiz hikâyesiyle The Witcher 3 Game of the Year gibi birçok ödül kazandı. Bu oyunu oynamadan ölmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Oyunları hile ile oynamayı seviyorsanız. The Witcher 3: Wild Hunt Hileleri konumuzu okuyabilirsiniz.

Assassin’s Creed: Odyssey:

Her ne kadar başlığı Assassin’s Creed olsa da hiç öyle hissettirmeyen Assassin’s Creed: Odyssey, konusu ve dövüş mekaniğiyle God of War’a, RPG elementleri ile de The Witcher 3’ü andırıyor. Dolayısıyla oyun, serinin hayranları tarafından pek beğenilmese de RPG hayranları tarafından büyük bir ilgi gördü.

Fallout 4:

Fallout 4, serinin en ortada kalmış oyunu diyebiliriz. Ne Fallout 76 kadar nefret ne de Fallout 3 veya New Vegas kadar beğeni topladı. Bunda rağmen sahip olduğu grafikler ve bir Fallout oyunundan sahip olmasını bekleyebileceğiniz her şeyi içerisinde barındırması, oyunu bir hayli cazip kılıyor diyebiliriz.