Rockstar Games'ten GTA Online Oyuncularına Büyük Bonuslar

Rockstar Games'ten GTA Online Oyuncularına Büyük Bonuslar

Rock Star Games, “Social Club”ta yaptığı yeni duyuruyla GTA Online’ye gelen yeni özellikleri duyurdu.

YENİ SÜPER-ARABA: THE DEWBAUCHEE VAGNER

İşte gelecek karşınızda! Dewbauchee’nin R&D laboratuvarından kaçan son deney olan Vagner, sadece ve sadece tek bir şey için tasarlandı, hız! Geleceğin arabası, bugün sizin olabilir!

YENİ OYUN MODU: DAWN RAID

Los Santos’ta söz konusu para ise yapmanız gereken ne varsa yaparsınız. Bu durumda söz konusu olay, helikopterden paraşütle gecenin karanlığında bir çapraz ateşe atlamak, tanımlama için termal ve gece görüşünü kullanmak ve peşinde olduğunuz şey için takımınızla birlikte hareket etmek demek oluyor.

GTA Online’ye eklenen en son mod olan Dawn Raid’de gecenin karanlığında saklanan düşmanlarınızı alt edin. Bu modda, kargo konteynerinin içine saklanmış bir vericiyi bulmak için 6 kişilik iki ekip ve bir savaş alanı bulunuyor. Sizin göreviniz, peşinde olduğunuz şeyi bulup güvenli bölgeye götürmek. Tepeden tırnağa silahlanmış ve gecenin karanlığıyla örtülmüş vaziyette gece görüş gözlüklerinizi ve takip sistemini kullanarak doğru kargo konteynerini bulmalısınız; ama unutmayın ki takip sistemini kullanmak sizi savunmasız kılar. 10 Temmuz’a kadar çoklu-görev yetenekleriniz, test ederek ekstra GTA$ ve RP puanı kazanabilirsiniz.

ÖZEL BONUSLAR

San Andreas’ta Bağımsızlık Günü rüzgarı esiyor! Havai fişek atıcıları, klasik kıyafetler, Vahşi Batı tarzı ve Canavar Kamyon gibi özelliklerin hepsi, şimdi tekrar karşımızda!

Bağımsızlık Günü'nü teknede geçirmek isteyenler için ise iyi haber! Docktease’de bulunan satıcılar Galaxy Super Yatch modellerini için özel fiyatlar ve yat özelleştirmeleri için de %50’ye varan indirimler sunuyor. İndirimlerden bazıları şunlar:

  • The Pisces %25 İndirim
  • The Orion %30 İndirim
  • The Aquarius %35 İndirim
  • Yat Özelleştirmeleri %50 İndirim
  • Docktease’deki Ürünler %25 İndirim
  • Kıyafet ve Dövmeler %25 İndirim

PREMIUM YARIŞ VE TIME TRIAL TAKVİMİ

Maze Bank hesabınızı bu Premium Yarış ve Time Trial etkinlikleriyle şişirebilirsiniz:

30 Haziran – 3 Temmuz:

  • Premium Yarış – “Spinner”
  • Time Trial – “Fort Zancudo”

4 Temmuz – 10 Temmuz

  • Premium Özel Araç Yarışı – “Atmosphere”
  • Time Trial – “Storm Drain”

Oyuna eklenen tüm yeni özellikler sayesinde ekstra GTA$ ve PR Puanı kazanabilir, katıldığınız etkinliğin türüne göre bunları ikiye ya da üçe katlayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!