Ride 4'ün PS5 Sürümünün Videosu Yayınlandı

Ride 4'ün PS5 Sürümünün Videosu Yayınlandı

Yarış oyunlarında, motor yarışı kategorisine girdiğiniz zaman çok iddialı oyun yok. Doğrusu iddialı olan oyunların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İşte bu oyunlar arasında yer alan ve nadir görebileceğiniz güzel motor yarışı oyunlarından biri olan Ride, yenileniyor. Son oyun Ride 4 geliyor.

Yarış motorlarının detaylarını sonuna kadar hissedeceğiniz, bir yandan da yarış atmosferini yaşayacağınız Ride 4, özellikle PS5 üzerinde boy gösterecek. Grafik gücü ve performans gücü çok yüksek olan PlayStation 5 oyun konsollarında daha bir zevkli olacak olan oyunun nasıl gözükeceğine ilişkin paylaşımlar da gelmeye başladı.

Son olarak oyun için bir video yayınlandı. PS5 odaklı videodan iki çıkarım elde ediyorsunuz. Birincisi oyunun çok detaylı olduğu, ikincisi ise PS5 konsollarında grafikleri harika olacağı.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 2 Milyondan Fazla Kullanıcının Hesabını Engellendi!

Ride 4 Beklenenden Daha İddialı

Oyunun videosunda grafikler hakkında bilgi alıyoruz evet ama bir de önemli detay var. Videoyu yayınlayan yapımcılar, hemen ardından şöyle bir açıklama yaptı. PS5 içerisinde SSD kullanılacağı söylendi. Oyun üzerinde yeni teknoloji doğrudan etkili olacak.

SSD yükleme hızlarını çok arttıracak. Aynı zamanda oyun içi veri akış hızları da yüksek olacağı için dokular çok hızlı yüklenecek ve bu da kare hızlarını doğrudan etkileyecek. Sizin anlayacağını Ride 4, PS5 konsollarıyla beraber sizi yarışın içerisine çekecek.

[embed]

Tabii teknik detaylar bir yana, bir de yeni kontrol cihazı var. Bir motor yarışının yeni kontrol cihazı DualSense ile nasıl bir deneyim sunacağı ne kadar haz vereceği merak konusu olur. Konsolun geri bildirimlerinin de çok iyi olacağını biliyoruz. Bu Ride 4'ü çok daha eğlenceli hale getirecektir.

İlk olarak PC versiyonu ve eski konsollar için gelecek oyunu PS5 üzerinde denemek için ne yazık ki bekleyeceğiz. 21 Ocak 2021 tarihinde PS5 için de oyun gelecek.