Resident Evil Village Crack Takılma Sorununu Düzeltiyor

Resident Evil Village Crack Takılma Sorununu Düzeltiyor

CAPCOM'un popüler korku oyunu

bildiğiniz üzere yayınlandı ve oyun yayınlandığı tarihten itibaren çeşitli takılma ve donma sorunlarıyla karşı karşıyaydı. Ancak yayınlanan yeni bir crack oyundaki bu sorunları ele alıyor ve düzeltiyor.

Oyuncular oyundaki takılma ve donma sorunlarından şikayetçiyken bir grup yazılımcı oyundaki bu sorunu halletmişe benziyor. Resident Evil Village'daki bu sorun CAPCOM'un kendi DRM'inden kaynaklanan bir sorun gibi gözüküyor.

Resident Evil Village

Resident Evil Village Takılma Sorunu Crack ile Çözüldü

Bugün erken saatlerde EMPRESS isimli bir grup yazılımcı oyunu kırmayı başararak bir crack yayınladı. Crack'in yayınlanmasının ardından artık hem oyunun korsan versiyonu artık yayınlanmış oldu hem de performans sorunları giderildi.

Görünüşe göre, bu takılma ve donma sorunlarının arkasındaki suçlu CAPCOM'un yayınladığı DRM. Oyunu kıran yazılımcı grubu EMPRESS, CAPCOM'un kullanmış olduğu Denuvo V11 Anti-Tamper teknolojisinin bu soruna yol açtığını söylüyor.

Dsogaming'in haberine göre, oyunu baştan sona test etmek için oyunun korsan versiyonunu iki saatten fazla oynamışlar ve oyunda ilerleme kaydetmişler. Söylediklerine göre şaşırtıcı bir şekilde oyunda herhangi bir donma veya takılma gibi performans ve optimizasyon sorunları ile karşılaşmamışlar.

Resident Evil Village

Oyuncuların en çok şikayet ettiği bölümlerden biri olan Lady Dimitrescu'nun düşmanları öldürürken takılma sorunlarıyla nam salmış olan kısmında bile herhangi bir sorun ile karşılaşmamışlar.

Bu, Capcom'un oyunun takılma sorunları hakkında neden yorum yapmadığını çok iyi açıklıyor. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, PC oyuncuları, geliştiricilerden bu sorunlarla ilgili bir düzeltme güncellemesi istedi ancak geliştirici tarafından herhangi bir güncelleme gelmemişti. Şimdi oyunun bu crack'li versiyonu bu sorunu çözdü.

Elbette oyunun korsan versiyonunu oynamanız için teşvik etmiyorum ancak takılma ve donma sorunları korsan versiyonla kaldırılmış oldu. Ayrıca büyük bir oyun şirketinin böyle bir sorununu düzeltemiyor olması ise hayal kırıklığı yaratıyor.

Aşağıda oyunun crack'li versiyonunun ne kadar sorunsuz çalıştığını görebilirsiniz.