Resident Evil Re: Verse bekleyenleri üzen haber geldi!

Resident Evil Re: Verse bekleyenleri üzen haber geldi!

Uzun zamandır birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Resident Evil Re: Verse, gelen açıklamalara göre ertelendi. Normal tarihlerine bakıldığın bu sıralarda çıkması beklenen oyun biraz daha ertelendi. Yaratıcı ve geliştirici firma Capcom, hayranları oldukça üzecek açıklamayı da sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Oyunun şu an hazır olmadığının altını çizen şirket, daha fazla zaman ihtiyacı olduklarını belirtti. 2022 yılını ertelenen yapım, oyunculara en rahat ve en konforlu oynanış tecrübesini yaratmayı hedefliyor.

Resident Evil Re: Verse 2022’de Gelecek!

Resident Evil, serisinin ikonik karakterlerini de bünyesinde barındıran oyun, çok oyunculu bir moda sahip olacak. İyi ve kötü bütün önemli isimlerin de yer alacağı belirtiliyor. Fakat Beta sürümüne bakıldığında olumlu yorumları görmek çok zordu. Normalde Temmuz’da ertelenen oyun, 2022’ye de ertelenmiş oldu.

Milyonlarca oyuncu özellikle Beta sürümünde yaşanan problemleri tekrardan yaşamak istemiyor. Bundan kaynaklı olarak binlerce şikayet yorumu şirkete gitmişti. Şirket ise bu geri dönüşleri önemsiyor olacak ki biraz daha zaman istiyor.