Rebel Galaxy, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu

Rebel Galaxy, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu

Rebel Galaxy, Epic Games Store'un ücretsiz oyunlarına katılıyor.

Her hafta olduğu gibi, Epic Games Store bize yeni bir ücretsiz oyun seçkisi sunmak için güncellendi, bu sefer Rebel Galaxy'nin gelişiyle tek bir oyun eklendi.

Böylece, her zaman olduğu gibi aynı modeli tekrar ederek, oyun Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak, bu nedenle sadece Epic hesabımızla giriş yapmamız, oyun sayfasına erişmemiz (veya bu doğrudan bağlantıya tıklamamız) yeterli olacaktır. toplam indirimle satın alın ve satın alma işlemini tamamlayarak kilidin ömür boyu kütüphanemizde açılmasını sağlayın.

Ayrıca, doğrudan Epic Games başlatıcısından da ekleyebiliriz; burada, evin üst kısmında küçük bir açılır pencerede görünecekler ve bu, bizi web tarayıcısına başvurmak zorunda kalmadan bu başlığın sayfasına yönlendirecektir.

Bir kez daha, Epic Games Store'da sunulan diğer ücretsiz oyunlarda olduğu gibi, onu yalnızca bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğimizi ve mevcut son tarihin önümüzdeki 19 Ağustos Perşembe 16:59'a kadar olduğunu unutmayın.

Rebel Galaxy

Oyunculara tıpkı bir RPG gibi karar verme ve durumlardan çıkış yollarını müzakere etme özgürlüğü veren batı temalı bir uzay macerası oyunu. Bilinen evrenin uzak uçlarındaki ilginç sakinlerle aksiyon dolu savaş, keşif, keşif, değiş tokuş ve "müzakere".

Bu cape-y uzay macerasında korsanlarla savaşın, anormallikleri keşfedin, uzaylılarla arkadaş olun, savaş enkazı arayın, asteroitler mayın ve eserler keşfedin ve haydut bir iyilikçi, kurnaz uzay tüccarı veya güce aç özel kişi olarak kendi yolunuzu seçin. .

Rebel Galaxy minimum gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo (2.4 GHz), AMD Athlon X2 (2.8 GHz) veya daha iyisi
  • Bellek: 2GB RAM
  • GPU: Shader Model 3.0 ve 512 VRAM'li herhangi bir grafik kartı
  • Depolama: 2 GB boş disk alanı
  • DirectX: Sürüm 9