Rainbow Six Siege: Operation Crystal Guard'ın Yeni Bir Kalkan Türü, Harita Çalışmaları ve Daha Fazlası; İşte Detaylar

Rainbow Six Siege: Operation Crystal Guard'ın Yeni Bir Kalkan Türü, Harita Çalışmaları ve Daha Fazlası; İşte Detaylar

Rainbow Six Siege: Operation Crystal Guard'ın yeni bir kalkan türü, harita yeniden çalışmaları ve daha fazlası var.

Ubisoft, uzun süredir devam eden çok oyunculu taktik nişancı oyunu Rainbow Six Siege için 6. Yıl içerik güncellemelerine devam ederken, bugün oyuna gelecek bir sonraki mevsimsel güncelleme olan Operation Crystal Guard'ın tam açılışını yaptı. Bu güncellemede yepyeni bir saldırgan, birden fazla harita yeniden çalışması ve oyun düzenlemeleri var.

Bu sezon hücum eden tarafa, yeni aygıtı Talon-8 Shield'i taşıyan Hırvat operatör Osa geliyor. Bu, saldırganlar için hızlı bir şekilde müstahkem bir yer oluşturmak için bir pencereye, kapıya veya yere yerleştirilebilen, şeffaf, kurşun geçirmez bir kalkandır. Osa, ikisi donanımlı olarak gelir.

Teneke kutuyu kalkanın altına çekmek, Mira'nın Kara Aynasına benzer şekilde, kısa bir duraklamadan sonra aygıtı buruşturur. Patlayıcılar ayrıca Talon88'i tamamen yok edecek. Ancak, yakın dövüş kalkanı ve cam paramparça olacak ve şeffaf yeteneklerini ortadan kaldıracaktır.

https://youtu.be/O9tsx4OSRiU

Ubisoft, değişiklikleri alan tek bir harita yerine, bu güncellemeyle Kıyı Şeridi, Banka ve Kulüp Binası üzerinde yeniden çalışacak. Değişiklikler, Clubhouse'da olduğu gibi bomba yerlerinin yerini değiştirmek gibi küçük değişikliklerden Bank'ta olduğu gibi haritanın tamamında büyük değişikliklere kadar uzanıyor. Değişikliklerin tam bir özeti için yukarıdaki oyun videosuna bakın.

Mevcut operatörler de bu güncellemedeki Ubisoft değişikliklerinden güvende değil. IQ oyuncuları, tarayıcıyı kullanırken duvarların arkasından gördükleri gadget'lara ve hedeflere 3D ping atabilecekler, Fuze'nin hücumları ise güçlendirilmiş yüzeylerde konuşlandırılabilecek, ancak daha uzun bir zamanlayıcı ve defans oyuncuları için daha kolay tespit edilecek. Bu arada, Twitch'in Şok Uçağı zıplama yeteneğine kavuşuyor ve atışları artık lazer tabanlı olacak, yani sonsuz menzil. Bir dezavantaj olarak, operatörün hazırlık aşamasında haritayı incelemek için yalnızca normal bir drone'u olacak.

Başka yerlerde, flaş patlamaları, oyuncuları uzağa ve daha uzun mesafelere bakıyor olsalar bile etkilemek için parlatıldı. Ancak, flaş efektinin süresi düşürülmüştür.

Tüm bu değişiklikleri ve daha fazlasını içeren test sunucusu, 17 Ağustos'ta Osa'nın 18 Ağustos'ta tanıtılmasıyla birlikte canlı yayınlanacak. Ubisoft, stüdyo mutlu olduğunda Rainbow Six Siege: Operation Crystal Guard'ın tüm platformlarda canlı sunucuya ne zaman ulaşacağına karar verecek. Test aşamasında denge ile. Konsol oyuncuları bunun için gelecek yıla kadar bekleyecek olsa da, Ubisoft'un platformlar arasında çapraz oyun desteği üzerinde de çalıştığını unutmayın.