Rainbow Six Extraction Birkez Daha Ubisoft Tarafından Ertelendi

Rainbow Six Extraction Birkez Daha Ubisoft Tarafından Ertelendi

Fransız oyun şirketi

Ubisoft

, merakla beklenen iki yeni oyunu Rainbow Six Extraction ve Riders Republic oyunlarının sırasıyla, Ocak 2022 ve Ekim 2021'e ertelendiğini yaptığı açıklama ile resmi olarak duyurdu.

Ubisoft, bu iki oyunu daha iyi bir hale getirmek için ekstra zamana ihtiyaç duyduğunu belirtti.

"Rainbow Six Extraction ile hedefimiz, işbirlikçi oyunlar hakkında oynama ve düşünme şeklinizi değiştiren tam teşekküllü bir AAA deneyimi sunmaktır. Missing In Action veya The Sprawl gibi benzersiz özelliklerle, her görev, Rainbow Six'in seçkin operatörlerine ölümcül ve gelişen bir uzaylı tehdidine karşı mücadelede liderlik edeceğiniz gergin ve zorlu bir deneyim olacak.

Bu vizyonu Ocak 2022'de hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Bunun Rainbow Six Extraction'ın yaratmak için yola çıktığımız sürükleyici, işbirlikçi ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlayacağından eminiz. oynamak için can attığınız biri."

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction'ın Yanında Riders Republic'te Ertelendi

Bir başka erteleme duyusu ise Riders Republic oyunu için yapıldı. Bu oyunda yine Ubisoft tarafından yayınlanacak olan bir başka güzel oyun.

"Tüm oyunculara en iyi oyunu sunabilmemiz için zorlu bir kararla çıkış tarihimizi 2 Eylül'den 28 Ekim'e erteledik. Bu bize deneyimde ince ayar yapmak için daha fazla zaman tanıyacak ve size zıplamanız için bir şans daha verecek. lansmandan önce girin ve geri bildirim sağlayın." denildi.

Riders Republic, devasa çok oyunculu bir oyundur ve diğer oyuncular ile birlikte gerçek zamanlı olarak kar, çamur, ve daha birçok çeşitli parkurda yarışabileceğiniz açık dünya oyunudur.