Quantum Break, Microsoft Tarafından Brezilya'da Lisanslandı!

Quantum Break, Microsoft Tarafından Brezilya'da Lisanslandı!

Remedy Interactive tarafından üretilen ve şu an için Xbox One'a özel olarak geliştirilen Quantum Break'in PC sürümü için çıkıyor.

Finlandiya’lı oyun yazılım firması, Remedy Interactive’den Quantum Break adlı oyun, şuanda Xbox One'da oynanabiliyor. Quantum Break, üçüncü bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunu. Video tanıtımdan da göreceğiniz üzere oyunda bolca aksiyon sahnesi mevcut. Ana karakterin zamanı durdurma özelliği ile bu görsel şova ve efektlere çok daha rahat bakabiliyorsunuz.

Oyunun videosu;

Oyunun PC versiyonu oyun severler tarafından merakla ve ilgiyle bekleniyordu. Oyun işleyişi açısından bana biraz Max Payne serisini hatırlatsa da, Max Payne serisi oyunlarından çok daha iyi bir işleyişe ve oyun grafiklerine sahip.

Şuanda, Oyunun PC versiyonu, Brezilya'da Microsoft tarafından lisanslanmış durumda. Oyunun Xbox One versiyonu ile birlikte PC versiyonunu da lisanslayan firmanın bu konuda herhangi bir duyurusu ise henüz bulunmuyor. Bu lisanslanma durumu oyunun PC haklarını korumak için olabilir ancak oyun severler, bu işlemin sadece oyun haklarını korumak için değil, oyunun PC versiyonunda piyasaya çıkması için yapıldığını söylüyorlar.

Google'da oyun hakkında arama yaptığımızda, Vikipedi kaynağında oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi, 5 Nisan 2016 olarak görünüyor. Eğer bu bilgi doğru ise, Quantum Break adlı oyun, yaklaşık 3 ay sonra piyasaya sürülmüş olacak. Bunun dışında Vikipedi kaynağında oyun için dizi çalışmalarınında başlandığı yazılmış.