PUBG Vostok Modu Ortaya Çıktı

PUBG Vostok Modu Ortaya Çıktı

Genelde takım halinde mücadelelere konuk olunan oyunlardan biri olan PUBG, bu yapıyı değiştirecek olan yeni güncellemeler alacak. Oyuna eklenecek olan yeni güncellemelerden sonra yapımda yeni oyun modları karşımıza çıkacak. PUBG Vostok olarak isimlendirilen bu yeni mod, değişikliğin ilk adımı olarak gösterilebilir.

Yeni modda takım halinde savaşlardan çok birebir olarak yapacağınız mücadelelerde ne kadar başarılı olacağınız önemli olacak kaldı ki yaşayan son kişi olmaya çalışacaksınız. Genel harita üzerinde sunulan oyun yapısından farklı olarak bu kez arena mantığı sunulacak.

İlginizi Çekebilir: Kena Bridge of Spirits Oyunu Ertelendi

PUBG Vostok Özellikleri Nasıl Olacak?

Farklı farklı arenalarda mücadele edeceğiniz modda, rakiplerinizi bir bir elemeniz gerekecek. Toplamda 3 yaşam hakkının verileceği modda, her turda hayatta kalmayı başardıkça para kazanacaksınız.

Kazandığınız paralarla daha iyi silahlar ve daha iyi ekipmanlar alabileceksiniz. Aldığınız silahlar ve ekipmanlar her seferinde sizi biraz daha güçlü kılacak. Her turda karşınıza çıkacak olan rakiplerin de geliştiğini göreceksiniz.

Şöyle düşünün ki siz nasıl para kazanıp tur atlıyorsunuz ve güçlü silahlar alabiliyorsanız, yeni turda karşınıza çıkacak olan rakipleriniz de tur atladıkça daha iyi silahlar alabilecek paraya ulaşıyor ve rakiplerin de ekipmanları değişiyor.

[embed]

Giderek zorlaşmak üzerine kurulu olan PUBG Vostok modunun sızdığını görmüş olsak da bu mod için tarih verilmedi. Güncelleme olarak oyuna eklenecek olan modun ne zaman yayınlanacağını bilemiyoruz ama sızdırılan kodlar ve yayınlanan yeni videolar PUBG Vostok modunun çok yakında olduğunu işaret ediyor.

Birebir mücadelelerin ön plana çıkacağı modun, diğer detaylarını da yayınlandığı zaman görmek mümkün olacak. Yeni silahlar ve yeni ekipman modlarının olup olmayacağını da böyle öğreneceğiz.