PUBG Playstation'da Ücretsiz Oldu!

PUBG Playstation'da Ücretsiz Oldu!

Sony Eylül ayında kullanıcıları için büyük bir sürpriz hazırlıyor. İşte yeni ayda yayınlanacak olan Playstation Plus oyunları.

Sony PlayStation oyuncularının çok iyi bildiği üzere PlayStation Plus servisi üzerinden oyuncularına (abonelerine) her ay iki ücretsiz oyun sunuyor. Ağustos ayının şanslı oyunları Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ve Fall Guys:Ultimate Knockout olurken Eylül ayında gelecek yeni oyunlarda merak edilmeye başlanmıştı. Ağustos ayının oyunları kullanıcıları oldukça tatmin ederken, Eylül ayının oyunları da abonelerin yüzlerini güldürecek.

PlayStation Plus Eylül 2020 Oyunları Belli Oldu!

Her aya özel olarak iki oyunu abonelerine bedava olarak sunan PlayStation Plus servisi bu ay da kullanıcılarını çok sevindirecek. Çünkü birbirinden zevkli iki oyunun ikisi de oldukça popüler ve oyun dünyasının en keyiflileri arasında yer alıyor.

Eylül ayına günler kala PlayStation Plus abonelerine sunulacak özel iki ücretsiz oyun açıklandı. Bu oyunlardan ilki PlayerUnknown’s Battlegrounds yani bilinen adı ile PUBG olacak. Popülerliği hayli yüksek olan oyunun kurgusu, adaya atılan 100 oyuncudan sona kalan kişinin kazanmasının üzerine denebilir.

Açıklanan diğer bir efsane ise Street Fighter V. Dövüş oyunlarının tutkunlarının yıllardır vazgeçemediği, atari dünyasından bugüne kadar gelen oyun, sunduğu 40’tan fazla karakter ile oyunu daha da zevkli hale getiriyor. Oyunlar 5 Ekim gününe kadar indirilebilecek. PUBG şu an 134 TL’den satışa sunulmakta. Street Fighter V ise 84 liradan satışa sunuluyor. Bu ay PlayStation Plus servisi, abonelere 218 TL değerinde iki oyunu hediye etmiş olacak.