PUBG: New State Çıkış Tarihi Duyuruldu! iOS ve Android Sistem Gereksinimleri!

PUBG: New State Çıkış Tarihi Duyuruldu! iOS ve Android Sistem Gereksinimleri!

PUBG: New State oyunu çok yakında çıkıyor. Çıkış tarihi açıklandı ve oyunun sistem gereksinimleri belli oldu. Sevilen oyun ne zaman çıkacak? Tüm bunların yanı sıra oyunun özellikleri de açıklandı. İşte PUBG New State hakkında bilinmeyenler...

Krafton, bir süredir yeni oyunu için çalışıyor PUBG'nin beğenilmesi sonrasında daha gelişmiş ve geliştirilmeye açık bir oyun için çalışmalar gerçekleştirmekteydi. Anlaşılan o ki oyun yakında çıkacak. Böylelikle oyuncular yeni oyunu test edebilecek ve oynayabilecek. Milyonların beklediği bu gelişmeyle beraber oyundaki değişiklikler merak konusu oldu. Harita sayısı, grafik kalitesi, sistem gereksinimi, çıkış tarihi, hilelere karşı önlem ve çok daha fazlasını haberimizde paylaşacağız. Eğer sizler de PUBG'nin bu çok daha geniş ve eğlencesi doyumsuz oyununu oynamak istiyorsanız bilinmeyenleri aktaracağız. Krafton, kalite olarak çıtayı yukarı çıkarmayı başardı. Şirket, oyunu geliştirmeyi tamamladı ve yakın zamanda yayınlayacak.

PUBG New State Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak istiyorsanız Android ve iOS sürümlerine dikkat etmek zorundasınız. Bu sayede oyunu kasmadan oynayıp oynamayacağımızı anlayabilirsiniz. iOS 13'e sahip olanların en az 2GB RAM'li bir telefonda bunu oynayabileceği belirtiliyor. Android'de ise Android 6 ve üstünün olması yeterli. Özellikler bakımından yine RAM'e ihtiyaç duyulmakta. Dolayısıyla sizler oyunu kasmadan oynamak istiyorsanız son birkaç yıl içerisinde çıkmış ve düzenli olarak güncellenen bir telefon sahibi olmanız yeterlidir.

pubgnewstatee.jpg

Oyun Ne Zaman Çıkıyor?

Oyunu iOS ve Android işletim sistemlerinde indirebileceğiniz tarih de duyuruldu. PUBG: New State oyunu 11 Kasım 2021'de yayınlanacak. Dolayısıyla, oyunun başlamasına 1 aydan kısa bir süre kaldığını belirtmeliyiz. Haftalar sonra oyunu indirebileceksiniz. Tüm bu gelişmeler yaşanırken oyunu geliştiren şirketin açıklamaları da gündeme düştü. Krafton'un yanı sıra PUBG Studios da açıklamayı doğruladı ve oyunun çok gelişmiş olduğunu belirtti. Teknolojik anlamda kendine çok fazla şey katan bu oyun, ilkleri yaşayacak. İddialar gerçekleşecek mi bunu yakın zamanda göreceğiz.

14 Yeni Harita Olacak

Oyun içerisindeki harita sayısı da dikkat çekti. Birbirinden zengin 14 yeni haritanın yayınlanacağı belirtiliyor. Bu haritalar arasında dikkat çekenler ise şüphesiz Troi ve Erangel olacak. Belirttiğimiz haritalarda da köklü değişiklikler yapıldı. Yani eski versiyonlarından çok daha gelişmiş haldeler. Üstelik grafiği de değişen oyunun her anlamda kendini yenilediği vurgulanıyor.

Emülatör Yasaklanacak!

Bu oyunu oynamak için emülatör kullanamayacaksınız. Şirket, hileleri ortadan kaldırmak adına böyle bir karar aldı. Mobilden oynayacaksınız ve hilelerle karşılaşma olasılığınız kısmen azalacak. Üstelik hilelerin hızlı bir şekilden oyundan atılması ve yasaklanmaları için önemli bir çaba sarf edilecek. Oyun, hilecilere göz açtırmamayı planlıyor. Çünkü PUBG'de daha önce nişan ve duvar hilesi gibi çeşitli özelliklere sahip olan kullanıcılar, oyunun genelini rahatsız etmişti. Tüm bu düzenlemelerle PUBG: New State nasıl bir izlenim verecek göreceğiz.