PUBG: New State, Android ve iOS Platformları İçin 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

PUBG: New State, Android ve iOS Platformları İçin 40 Milyondan Fazla Ön Kayıt Aldı

PUBG: Yeni Durum çıkış tarihleri ​​henüz açıklanmadı ve Ekim ayında açıklanması bekleniyor.

PUBG: New State, iOS ve Android cihazlarda 40 milyondan fazla ön kayıt almayı başardı. PUBG: Yeni Eyalet geliştiricileri Krafton, bu ön kayıt numaralarını duyururken, yeni battle royale'in yakın zamanda ikinci alfa testini tamamladığını söyledi. Geliştiriciler, oyunun çıkış tarihini Ekim ayında açıklayacaklarını da duyurdular.

PUBG: New State bu yıl içinde piyasaya sürülecek ve Hindistan'da oyun için ön kayıtlar bu ayın başlarında başladı. Battle Royale, bu yıl Şubat ayında dünya çapında duyurulmuştu ancak PUBG Mobile'ın Hint alternatifi Battlegrounds Mobile India'nın lansmanı nedeniyle Hindistan'daki ön kayıtlar biraz zaman aldı.

Krafton, bir basın açıklamasında PUBG: New State'in Apple App Store ve Google Play Store'da 40 milyondan fazla ön kaydı geçtiğini, ancak bu ön kayıt rakamlarına Vietnam ve Çin'in dahil olmadığını duyurdu. PUBG: New State için ikinci alfa testi geçen ay 28 ülkede tamamlandı ve oyunun resmi çıkış tarihi önümüzdeki ay hem Android hem de iOS için duyurulacak. Battlegrounds Mobile'dan farklı olarak PUBG: New State'in aynı tarihte Android ve iOS'ta çıkması bekleniyor.

"Artık PUBG: New State'in İkinci Alfa Testi sırasında aldığımız değerli geri bildirimleri almaya ve oyunu bu yıl içinde resmi lansmanından önce cilalamaya odaklandık. PUBG: New State'in hayranlarımızın beklentilerini karşılamasını sağlamak için tüm kaynaklarımızı harcıyoruz. PUBG: New State Baş Yapımcısı Minkyu Park, "hem eğlence hem de istikrar açısından" dedi.

Henüz ön kayıt yaptırmadıysanız, bunu App Store veya Play Store'dan yapabilirsiniz. Ön kayıt yaptıranlar, oyun başladığında bazı ek avantajlar elde edecek.